Nechty na nohách nerastú

daro789
19. jún 2022

Ahojte, potrebovala by som poradiť.
Už niečo cez rok mám problém s nechtami na nohách, konkrétne palce. Nechty mi úplne prestali rásť, zlomili sa niekde v polovici a už nedorástli. Riešila som to aj s kožnou, predpísala mi nejakú mastičku a ani po niekoľkých mesiacoch užívania sa nechty nepohli. Už neviem čo robiť, ide opäť leto a rada by som nosila letnú obuv, bohužiaľ si to nemôžem dovoliť. Nechty nezhrubli ani nezažltli, no nevyzerá to dobre 😔 máte s tým niekto skúsenosť? Čo vám pomohlo? Prípadne na koho sa mám obrátiť, keď kožná nepomohla?

gabika0825
19. jún 2022

@daro789 ísť k profesionálnej pedikerke… nie do nejakého čínskeho salónu ale nájsť si pedikerku čo robí medicinalnu pedikúru a necht vám bez problémov predĺži gélom. Dáte si to aj s lakovaním

matullienka
19. jún 2022

Dobrá pedikerka vám urobí nechtovu protézu a budete mať krásne nohy do sandaliek. Len vyberajte podľa recenzií nie ceny aby vám nenarobila viac škody ako úžitku

lrnka
19. jún 2022

@daro789 mne nerastli dlho necbyt na rukach lebo som mala gélové nechty odkedy som každú noc pred spanim po dobu 5dni cavala toto tak do mesiaca mi začali rast a mala som ich konečne tvrdé ako nikdy

lrnka
19. jún 2022

@lrnka silivevo lak na nechty stojí kolo 14€ ale je bomba

lrnka
19. jún 2022

@lrnka prepáčte sililevo

luccija
20. jún 2022

@daro789 zino dopln vitaminy mineraly a, ked Ti to vadi nech Ti dorobi pedikerka necht