Krvácanie na konci šestonedelia - mali ste to podobne?

n820p
8. okt 2020

Ahojte, po pôrode som krvácala asi tri týždne, dva týždne som potom nekrvácala už ani nešpinila a včera som začala zas krvácať. Mali ste to niektorá podobne?

leuska15leuska15
8. okt 2020

@n820p ja to mam presne rovnako, práve teraz :D rozmýšľam, či som nedostala už menštruáciu normálne. Presne dnes mi konci šestonedelie.ale zasa krvácanie je absolútne slabucke

n820p
autor
8. okt 2020

@leuska15leuska15 aj mne to napadlo, ale keďže kojím tak sa mi to zdá na menštruáciu priskoro 🤣

leuska15leuska15
8. okt 2020

@n820p aj ja kojím, dokonca dosť často, nedodržiavam žiadne 2 hodinové odstupy, nič...🙂 takže sa mi to tiež zdá málo pravdepodobné, ale podľa mňa je to u mňa tak, lebo aj som mala bolesti ako menštruačné a aj niekoľko dní odzadu som sa úplne cítila ako pri ovulacii, až som sa čudovala....

zuz02
8. okt 2020

Aj ja som to tak mala. A pri častom kojeni som dostala menzes hneď po šestonedeli a potom už pravidelne každý mesiac. A po všetkých troch pôrodoch. Moja švagriná tak isto. Takže by som sa nespoliehala na kojenie.

janulienka1103
8. okt 2020

Či kojíš každé tri hodiny, každé dve alebo aj každú hodinu to vôbec neurčuje, či a kedy dostaneš menštruáciu. Ja som dostala dva mesiace od pôrodu a kojim na požiadanie, takže niekedy aj po pol hodine 😉 to že žena koji nezaručuje, že to nedostane. Niektoré s tým majú pokoj až do konca kojenia, niektoré po pár mesiacoch a niektoré hneď po šestonedelí 😉 kojenie nie je žiadna záruka

alexandra2468
8. okt 2020

@n820p
moja kamoska kojila velmi intenzivne. Mala
Milion mlieka :D plna mraznicka. A menstruaciu dostala hned po sestonedeli.
@leuska15leuska15