Krvácali ste aj vy po šestonedelí?

lbg
8. dec 2011

Poraďte mi. Hneď po šestonedelí som začala krvácať. Trvalo asi týždeň, tak som si myslela,že som dostala menzes. Potom dva dni bolo dobre a objavilo sa špinenie. Gynekológ mi povedal, že menštruovať ešte nemôžem keď kojím. Tak som to tak aj brala, lebo týždeň som ani nešpinila ani nekrvácala. Po mesiaci ako som prvýkrát krvácala som začala znova, ako keď pravidelne menštruujete. Tak teraz neviem či je to normálne alebo čo. S partnerom som ešte od pôrodu nesexovala, lebo buď krvácam alebo špiním. Tak mi poradte. ďakujem

nice202
8. dec 2011

neviem co mas za doktora, ale ja som dostala po 600 nedeli hned menzes a bolo to v poriadku. jasne, ze mozes menstruaciu dostat aj ked kojis. to by som ju nemala uz 18 mesiacov a mam ju od zaciatku.

ajca123
8. dec 2011

@lbg ano lebo som bola druhorodicka a potom co som sa prestala cistit tak som dostala prvu mrsku az po 8mesiacoch.... Su zeny co po 600nedeli mali normalnu mrsku....

lucinka4
8. dec 2011

ja som tiekla asi 8-9 tyzdnov, na prehliadke po sestonedeli sme tomu este neprikladali ziadnu vahu,ze je to normalne...ale potom ked to trvalo dlhsie tak som isla doktorovi a mala som nejaky mensi zapal,ktory drazdil krcok a preto som spinila..po prelieceni uz bolo dobre. menzes mat mozes, ja som sice dostala az ked mala dcerka 9 mesiacov ale kojila som ju az do 14 takze je blbost,ze nemozes mat menzes ked kojis 😉

sisaha
8. dec 2011

@lbg ja som po prvom porode rovnako hned po sestonedeli dostala menzes, aj ked som plne kojila...Ak sa ti to pravidelne opakuje, tak je to menzes..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre