Čo pomáha na rýchly rast vlasov?

mynona111
25. jún 2023

Co pomaha na rychly rast vlasov? Okrem vitaminov

0evita0
25. jún 2023

@mynona111 skus produkty revitalash pripadne keratin este mne rastu vlasy ako dive

bylinka25
25. jún 2023

@mynona111 Kúp si vlasové hnojivo. Je v troch formách, tablety, šampón a sérum.
Dostaneš ho v každej lekárni. Cena je približne 10 až 11€.

viestta
25. jún 2023

Geny neobabres. Raz mas heneticky nastaveny aj pocet vlasovych cibuliek, aj rychlost rastu. Jedine co mozes ovplyvnit je, aby tie vlasy ktore uz vyrastli z pokozky boli v co najlepsej kondicii.

marcellka32
25. jún 2023

Mám menej vlasových koreňov a môžem sa aj poskladať, vlasy husté mať nebudem..

janka1011
26. jún 2023

@viestta to tak celkom pravda nie ne, užívaním vhodných doplnkov si už veľa, veľa žien dopomohlo k dlhším a hustejším vlasom, takže niečo na tom bude.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
26. jún 2023

@janka1011 uzivanim doplnkov mozno prestali vlasy predcasne vypadavat, zmenou osetrovania sa prestali lamat, ale ziaden doplnok nevytvori nove vlasove cibulky, nepresvedci cibulku aby z nej rastli hrubsie vlasy, ani aby rastli rychlejsie. Na druhej strane, ak sa pozries na zlozenie tych doplnkov, tak z 99% obsahuju to co hociktory iny multivitamin s mineralmi, mozno percentualne zlozenie je trosku odlisne, vela z nich ma zvysenu davku biotinu, co je vitamin B7 a ten obsahuje skoro kazdy multivitamin. Alebo je to len biotin bez ostatnych vitaminov.

marcelka231
6. júl 2023

Dajte im rutinu. Žiadne radikalné zmeny. Ja napríklad svojim vlasom doprajem každý týždeň rovnakú starostlivosť: Každý deň ráno si dávam kolagén Vital Proteins pre ich posilnenie a výživu. Vlasy si umývam maximálne 1-2krát do týždňa. (2xšamponújem len pokožku a 1x použíjem kondicionér len na končeky), ak cítim že sú vlasy namáhané dám si občas masku na vyživenie. Pred každým spaním ich zapletám do voľného vrkoča aby sa neroztupiryli. a používam jedine látkové gumičky a musím povedať, že naozaj mi začali rýchlo rasť.