Bradavica

roman888
25. apr 2024

Ahojte. Prosím radu. Túto bradavicu ( asi je to ) mám už cez 5-6 rokov, začal som až teraz s ňou bojovať. Viete dať nejakú radu? Stále sa odlúpe jadro kože bradavice, no stále dokola je to kolobeh.Ona je hlboko zapustená do koži ako vidíte podľa fotky. Neviem čo ešte použiť ale skúšal som mesiace endwarts. Takto to vyzerá. Ako píšem, je to stále to isté, vyšpáram špárarkom potom to čo rozpustí ten endwarts ale diera ostane v koži hlboká a na novo sa to vytvorí aj kapir. bodky.
Dakujem za akúkoľvek radu.pomoc.
Roman

babovka2321
25. apr 2024

Ku koznemu pravidelne na vypalovanie tekutym dusikom, az kym uplne nezmizne.

eliskadad1
25. apr 2024

to nie je kurie oko? ja som si kedysi kupovala take naplasti a to mi pekne zislo.

kp7333
25. apr 2024

Treba posilnit imunitu zvnutra - napr. uzivanim Imunoglukanu, aby sa dalej nemnozili bradavice. Zaroven potierat bradavicu pripravkom Kolodium forte. Pripadne prestriedat s babskymi receptami (strucik cesnaku nakrajat na tenke platky, nechat vyluhovat 24h v octe a potom na noc prilozit vzdy jeden platok a prelepit. Mala by vypadnut cela.)

izabela333
25. apr 2024

Je to bradavica. Mala som podobnú. Pomôže jedine odstránenie laserom v dermacentre.

taktotedanie
25. apr 2024

To uz mas zanedbane a tak hlboko ze to uz pomoze len lekar

1angelika
25. apr 2024

skús lastoviční, normálne odtrhnúť rastlinku a zo stonky čo vyteká žltá tekutina tým si potierať, mne toto vždy zabralo.

rozovykon
25. apr 2024

Skus acetocaustin mne to pomohlo

nesana
26. apr 2024

Ja som sa tiež trápila s jednou bradavicou dlho. Pomohol mi cesnak, prikladala som vždy na noc a raz za dva tri dni som ju troška obrúsila tým pilníkom na päty. Bolelo ro riadne ale nakoniec pomohlo