4-ročné dieťa - škola v prírode

2. máj 2024

Aký máte nato názor? Čo tam robia napr . neplavci ?

matullienka
2. máj 2024

Tak medzi 4 ročnými deťmi toľko plavcov nebude. Určite budú mať program pre všetky detičky, veď škola v prírode nie je len o bazéne

luccija
2. máj 2024

To je na SK?čo viem škôlky upustili od takýchto výletov ešte prváci na ZŠ plaču neviem si predstaviť škôlkarov.tak neplavcov asi budú učiť neviem pýtaj sa riaditelky, alebo budú robiť niečo iné.Ja nevidím význam tak malé deti brať niekam prec

ada12345
2. máj 2024

Moje deti take male neboli na ziadnej skole v prirode. Nezda sa mi to vhodne v takom nizkom veku.

zuzanaete
2. máj 2024

Urcite admini zmenili nazov temy. Je to o skole v prirode vo 4. rocniku a nie 4 rocnom dietati.

janka95
2. máj 2024

Naši mali tiež v škôlke školu v prírode. Náš nebol lebo sme boli ten termín a dovolenke ale ostatné detičky boli šťastné a zvládli to bez problémov. Majú krásne fotky a spoločný zážitok. Aj my bolo ľúto že nebol. Majú tam dozor a keby bolo najhoršie že by to dieťa nezvladalo čo pochybujem, tak si pôjdeš poň 🙂 a nie je to o plávaní,
je tam veľa aktivít iných. Musíš poznať svoje dieťa ci chce ísť alebo je také este radšej pri maminke. môj ide koncom júna prvý krát sám do tábora na 8 dní. :- )

zuzanaete
2. máj 2024

Skola v prirode nie je plavecky kurz a nie je iba o plavani. Sym tiez ide a maju tam aj bazen, ale to je len taky mensi, kde urcite vsetky deti dociahnu. A pochybujem, ze tam budu travit vela casu pri tych vsetkych inych aktivitach.

autor
2. máj 2024

@zuzanaete ano 4.ročník

janka95
2. máj 2024

4. Ročník. Však to je už veľké dieťa. Škôlky chodia do školy v prírode. Určite nech ide. A keď nevie nemusí plávať . V takomto veku by som ho sama nechala sa rozhodnúť 🙂 ale z toho plávania si nerob starosti naozaj 🙂

povuma
2. máj 2024

No naši štvrtáci idú a teda určite nevedia všetci plávať, ani neviem, či tam bude bazén...veď to bude aj o vzdelávaní, výletoch, zábava...tie 4 noci v pohode dajú, syn už bol aj v tábore na 10dni

matullienka
2. máj 2024

Joj 4 ročník ZŠ sú už veľké deti, škvp nie je o plávaní. Určite majú naplánovaných veľa výletov, návštev múzeí a pod. Kľudne sa spýtaj učiteľky a s programom ťa oboznámi. Nám ho hovorili na rodičovskom, ktoré sme mali predtým

bluka2
2. máj 2024

Moja bola v septembri minuleho roka ako stvtacka na tyzden a bolo im super. V triede maju nejakych neplavcov, dokonca aj diabeticku typu 1, ktora si picha inzulin a isli vsetky deti. Bol to pre nu skvely zazitok. Plavky si nebrala 😉 Co tam robili? Znelo to podobne, ako skola priroda za mojich casov, proste vselijake sportove aktivity, vylety, poslali nam pohladnicu a raz sa oblievali vodou

januska12323
2. máj 2024

Škola v prírode nie je plavecký kurz. Doobeda budú mať školu a poobede aktivity poprípade výlet. 9-10 ročné dieťa určite zvládne byť bez rodičov.

vikus17489
2. máj 2024

V skolke by som dieta do skoly v prirode nedala, to je podla mna dost skoro. V skole viem, ze chodia vacsinou v druhom rocniku, to mi pride lepsie, uz su tie deti viacej ostrielane a aj navyky maju, ze sa vedia same najest, obliect, umyt, atd.

slavomira236
2. máj 2024

U nas sa chodi v skole v 4rocniku syn ide na zaciatku juna do tatranskej lomnice do hotela s bazenom a toboganom. Uz sa deti tesia snad ich tam ucitelka pusti. Kefze vybrali drahy hotel

slavomira236
2. máj 2024

A teraz idu koncom maja aj na plavecky povinny

slavomira236
2. máj 2024

Ked som ja bola v skole v prirode bolo to este za komunistov voli sme 3tyzdne. A vsetci sme to zvladli. Vylety po celom sk. To bola skola v prirode a nie toto teraz pondelok idu a pistok su doma. Boli sme tiez ako 4taci. My sme plavat nechodili. Obehali sme tatry mesta hrady zamky zoo..bolo to super

jana_eyre_2
2. máj 2024

Moja stvrtacka je aktuálne v škole v prírode.. myslím že jej je tam veľmi dobre, teraz sú tie školy v prírode omnoho lepšie ako keď sme boli deti my.. totiž ani prvý syn ani dcéra sa tam skoro neučia, organizuje to cestovka, ktorá poskytuje animátorov, takže ešte aj pedagógovia majú nejaký oddych aspoň počas dňa a deti majú super program každý deň.. plus stále zásobovanie fotkami cez WhatsApp ako im tam je.. bazén tam kde teraz dcéra je tam síce je, ale nie je napusteny.. ak by bol k dispozícii, neviem či by si učiteľky chceli brať na zodpovednosť ešte aj dávanie pozor pri takomto riziku.. moja dcéra síce plávať vie a dosť dobre, ale 70deti pri vode musí byť riadne náročné, neviem si to predstaviť.. takže zamna - škola v prírode určite áno, avšak myslím že je x možnosti zábavy mimo vody.. jednoducho pri množstve deti to je riziko..

jana_eyre_2
2. máj 2024

@slavomira236 toto kritizovala aj moja svokra že ako krátko.. ja si to nemyslím, podľa mňa to deťom (aj učiteľkám) stačí týždeň (kvôli čomu by to malo byť vlastne viac?) a myslím že deťom je tam dnes dosť dobre.. 😉

zafir01
2. máj 2024

@januska12323 naši to mávajú na škole v prírode spojené s plaveckým kurzom . Chodia už roky do horského hotela ,ktorý má vlastný bazén a wellnes . Takže si to spojili takto,a viem ,že to tak robí viac škôl

derdia
2. máj 2024

Ja by som take male dieta urcite nedala. Moze tam prezit vela tazkych chvil, na ktore nezabudne a tie krasne mpze prezit aj s kamosmi v parku na prechadzke

zafir01
2. máj 2024

@derdia ide o školáka štvrtaka .admini zas hviezdili a zmenili názov diskusie

derdia
2. máj 2024

@zafir01 😁😁😁😸🙈

gaborka28
2. máj 2024

Ako mama dieťaťa, ktoré nikdy nebolo preč z domu viac ako jednu noc (aj to s otcom) som mala z toho obavu. Ale kedze mal rešpekt aj syn, tak sme sa o tom rozprávali, že to je nova skúsenosť, zážitok atd.. proste žiadna panika, aby sa chudák nestresoval ešte viac. Nakoniec to dopadlo tak, že niektoré dni nemal čas ani sa ozvat, užil si to a aj keď povedal potom, že mu bolo smutno, bol s kamošmi a bolo to proste prenho super. Nebudem ti písať, ako som to ja “prezivala”, úplne som sa sama na seba hnevala, že som na hlavu 😀 ale synovi to velmi prospelo, mne sa zda, že tam akosi “narástol”. Mali tam všelijaké aktivity, oni napr bazén vobec nevyužívali, lebo bola ešte zima. Ale ak je to ozaj škola v prírode a nie plavecky kurz, čaká ich tam úplne nabitý program, že sa nebude žiadne dieťa nudit