Škola v prírode

karolin55
8. máj 2023

Pekny den prajem, chcela by som sa opytat na jednu vec... syn ide do skoly prirody... ja synovy, doma dovolim spinkat, bez spodneho pradla, iba pyzamko, ziadne boxerky, podla vas v skole v prirode mu mam povedat, aby mal aj boxerky aj pyzamko? Mozno sa mi niekto vysmejete, ale dakujem za odpovede. Blbe komentare si prosim vas nechajte pre seba.

viestta
8. máj 2023

U nas sa spava iba v pyzame a absolvovala som XY taborov ako veduca, a vobec nikto neriesil co ma kto pod pyzamom.
(kolko rokov ma ten tvoj syn ked spinka v pyzamnku?)

sissy27
8. máj 2023

@karolin55 mna udivuje, ze niekto si pod pyzamo da spodne pradlo 😳 “idealne” este nejake fajnove s polyesterom alebo podobnou chutoveckou 🙈

matus7030
8. máj 2023

@karolin55 jasné, že môže spať aj v Švp iba v pyžame bez spodného prádla. Tak ako je naučený z domu.

simik22
8. máj 2023

@viestta a čo má spat holý?

simik22
8. máj 2023

@karolin55 však je normálne spat v pyžame bez spodného prádla, ty tiež nespíš v podprsenke, či

januska12323
8. máj 2023

Myslíš, že učiteľka mu bude pozerať pod pyžamo čo má na sebe? A zvyčajne sa spí bez spodného prádla na to to pyžamo existuje. Skôr by som mu vtlkala do hlavy nech si dá každý deň nové trenky, aby ti nepriniesol nevyužité veci v kufri hlavne, že mal "pyžamko"

anesim
8. máj 2023

@simik22 tu islo skor o to " pyzamko" , namiesto pyzamo

erickatt
8. máj 2023

@karolin55 neboj. Vsetko bude ok. Sam sa zariadi. Nehovor mu ohladne toho nic

wwwwerunka
8. máj 2023

To mi pripomína mojho brata. V školke si vyzliekol slipy lebo doma bol tiez zvyknuty spat bez spodneho pradla a učitelka skoro dostala infarkt😂

viestta
8. máj 2023

@simik22 bude spat v pyzame. Ale nie to som sa pytala, lebo moj prvak uz nespinkal v pyzamku ale spal v pyzame

slavomira236
8. máj 2023

@karolin55 nech spi ko chce...ja si mechavam mohavicky aj mala podnocnou koseloua gatky..syn spi v slipoch len

luliu
8. máj 2023

Veď je normálne nemať spodné prádlo pod pyžamom, nechápem z akého dôvodu by to malo byť inak ako doma

karolin55
autor
10. máj 2023

Myslela som si, ze sa bude riesit pyzamko... ani neviete, preco, alebo koli comu, ale uz sa riesi nejaka zdrobnenina, ale nevadi, Dakujem za vase odpovede.

simik22
10. máj 2023

@viestta tak skús byt trošku aspoň k dieťaťu citlivejšia ako tu čo sa prezentujes na fóre. Lebo mám druhaka a volám ho že je môj ňuňu, tak nevidím dôvod mu večer nepovedať aby si šiel umyť zúbky a obliecť pyžamko.

viestta
11. máj 2023

@simik22 pozri sa, aj moj ma este obcas pyzamko, ale nevidim dovod o nom pisat, ze spinka