Bol by záujem o súkromné jasle v Moldave nad Bodvou?

martinka0011
5. dec 2012

Mile mamicky z Moldavy a okolia,
tymto sposobom by som sa chcela informovat a oslovit Vas touto cestou, ci by ste mali zaujem o sukromne jaslicky v meste Moldava nad Bodvou?
Pristahovali sme sa sem nedavno a ako si vsimam, je tu dost mladych rodin s detickami, ktore by mohli vyuzivat tieto sluzby.
Vedeli by ste mi poradit, ci sa vobec oplati, "zahavat sa".. s touto myslienkou...? 😉
Dakujem za odpovede. Maťka

zuzkahsz
28. dec 2012

skôr by bolo záujem o škôlku asi...

jancaca
18. jan 2013

mňa by zaujímalo, či je v Moldave nejaké materské alebo detské centrum - kde sa hovorí po slovensky....

letnyvanok
23. jan 2013

Ahoj,tak u nás sú škôlky aj vyuč.maďarským aj slovenským jazykom.ja by som privítala aj jasličky pre moju dcérku ale bohu žial neviem o ničom takom.škoda no,určite by sa našli mamičky ktoré by to preferovali v našom malom mestečku.no a čo sa tíka materského centra to je tiež dobrý nápad keby sa našlo miesto kde by sa mohli zíjst mamičky s deťmi a porozprávať sa 😵 😵 😵 😵

martinka0011
autor
24. jan 2013

Ahojte mamičky, konečne nejake ohlasy už som sa bala..že tu nikto z moldavy a okolie nechodi..my sme sa do moldavy prestahovali z kosic..moja dcerka ma 13 mesiacov a chodievame skoro kazdu stredu do Cvrčka to je na Severnej ulici..je to tam fajn..len tiež by som brala keby to bolo častejsie zvlast teraz v zimnych mesiacoch..,zvazovala som nad jaslickami kedze v kosiciach som pracovala ako učitelka a pacilo sa mi to..inac nemam nic proti madarčine a dokonca aj by som bola rada keby sa ju mala naučila..pretoze my doma neviem ani fňnn..po madarsky..tak aspon nam bude prekladať..🙂 vsak ak by ste mali zaujem mozme dat nejake strekto a porozpravat sa o vsetkom čo nas trapi čo vy nato..? 😉

jancaca
12. feb 2013

Júúj s tým stretkom musím chvílu počkať. Mám doma týždňové bábo. Ale staršia dcéra dosť odmieta deti, tak s ňou som chcela chodiť do centra. Ja nemám tiež nič proti maďarčine, ale keď si chcem s niekým pokecať a po maďarsky neviem........hmmmm. Inak ja som z Medzeva, čo je cca 20 min do Moldavy....

marcakovacova
14. feb 2013

@martinka0011 ahoj, ja som tiez z kosic a tiez sme sa do moldavy pristahovali asi pred 4 rokmi, mam 7.mesacnu dceru a beham po nete kde by sme tak mohli skocit aby sa trosku zabavila. som ani nevedela ze je tu nejaky Cvrcek (nie je nejaka internetoa stranka) no a mohli by sme sa tam stretnut nech sa deticky zabavia.

martinka0011
autor
15. feb 2013

@marcakovacova AHOJ som rada ze si nas nasla... cvrcek je na Severnej...my tam chodievame ked sa da...urcite ma aj stranku ...ked si zadas do googlu..detske centrum cvrcek moldva tak ti to vyhodi..kde byvate v moldave..?

marcakovacova
16. feb 2013

ano dakujem, uz som nasla aj na nete.len mi nie je celkom jasne ci sa tam treba nejako prihlasit alebo mozem zacat len tak chodit s malou. nasla som vas tak, ze najprv som hladala cez google nejake centra v moldave resp. jasle a dalo mi odkaz na tuto stranku a je to super, lebo da sa tu hocico najist. no byvame na kopci na snp-cke a co vy?

martinka0011
autor
18. feb 2013

Ahoj, ked prides prvy krat...teta si ta zapise a plati sa 4eura na mesiac...potom chodis ako ti vyjde..my byvame v Budulove to je nedaleko Moldavy..🙂 je tu klud..to sme potrebovali takze sme spokojni..🙂

marcakovacova
21. feb 2013

ahoj, aha dakujem za info. ja som myslela, ze sa tam podava nejaka oficialna prihlaska, rozmyslam ze by sme tam zacali chodit az ked sa otepli a mala bude vediet chodit, tak dufam, ze sa tam stretneme a co odporucas aky kruzok 🙂

martinka0011
autor
21. mar 2013

@marcakovacova ahoj, v cvrcku na severnej sa iba hrame..mali sme karneval, a pani ktora sa o nas stara stale nieco vymysli aby sa nenudili mamicky ani deticky..🙂 tak budeme radi ak ta tam budeme moct privitat..pa zatim 😉

marcakovacova
21. mar 2013

@martinka0011 jej, tak to si zlata, ze si si tak na nas spomenula, jasne tiez uz som nad tym rozmyslala, ze je uz predsa aj teplejsie tak by sme tam mohli zajist, kedy idete najblizsie?

martinka0011
autor
22. mar 2013

asi buduci tyzden pokial budeme zdrave...lebo mne ta nadcha nechce uz druhy tyzden prejst..takze ak bude vsetko ok..budeme tam okolo 16tej.....🙂

marcakovacova
22. mar 2013

@martinka0011 tak ja dufam, ze vyzdraviete.a ked sa podari tak by sme rady dosli sa este ozvem, ze ako stojite aj vy a potom by sme tam mohli na seba natrafit 🙂

drobec222212
7. apr 2013

ahojte chcem sa len opytat ci neviete o niecom kde mozem ist s malym sycekom teraz ma 8 mesiacov byvame na severnej a nikoho tu nepozname a chcela by som aby bol maly medzi detmi ak o niecom viete odpiste mi dakujem

martinka0011
autor
7. máj 2013

@drobec222212 ahoj, no na severne je cvrček, čo som tu uz spominala..nic ine tu pre take male detičky nie je..je sučastou materskej skolky, ak by si mala zaujem tak prist daj vediet buduci tyzden ak bude vsetko v poriadku tam budem s dcerkou..tiez sme sa tu pristahovali v septembri takze som hladala nejake nove kontakty..🙂

drobec222212
11. máj 2013

no rada by som dosla len nevadi ze neviem vobec po madarsky ? ak mozes napis mi kedy a o ktorej a ak by si chcela mozme sa pred tym stretnut len staci napisat kde som rada ze si sa ozvala 🙂

drobec222212
12. máj 2013

@martinka0011 no rada by som dosla len nevadi ze neviem vobec po madarsky ? ak mozes napis mi kedy a o ktorej a ak by si chcela mozme sa pred tym stretnut len staci napisat kde som rada ze si sa ozvala 🙂

reee
25. jún 2013

ahojte rada by som sa vas opitala ze bude v moldave dajaka jaslicka, Chcem sa vratit do prace a nema my kto postrazit malicku.

reee
1. júl 2013

@martinka0011 ahojte rada by som sa vas opitala ze bude v moldave dajaka jaslicka, Chcem sa vratit do prace a nema my kto postrazit malicku. 🙂

martuska2
2. feb 2019

Ahojte..vie niekto nieco blixsie o jaslickach v mokdave? Pripadne kontakt na nejaku slecnu pani na opatrovanie? Dakujem

marionelka
20. júl 2021

@martuska2 pekný deň, ak by ste potrebovali pani na stráženie, ozvite sa mi. Som z Čečejoviec a dlhé roky som robila v Deckom domove ako profesionálny rodič.

martuska2
20. júl 2021

@marionelka dakujem uz mam pani opatrovatelku dochodkynu 2 roky chodi ku nam kazdy den a v sept.uz ide maly do skolky. Ale vdaka