MUDr. Chvojková Eleonóra Moldava nad Bodvou

kkkpoker
1. apr 2023

Pekny deň mamky. Má prosím Vás niekto skúsenosti s pani zubárkou MUDr.Chvojkovou Eleonórou z Moldavy nad Bodvou ? Ako ste spokojné? Dcéra ma dosť problémove zuby a hľadám dobreho odbornika na strojceky. Ďakujem!

gemmadimare88
1. apr 2023

@kkkpoker ked je to matka Chvojkova tak s tou skusenosti nemam. Ked je to dcera Chvojkova- nikdy viac. Ta zena mi sposobila dozivotnu traumu zo zubarov.
Ale je tomu uz 14 rokov, mozno sa zmenila…

kkkpoker
autor
1. apr 2023

@gemmadimare88 to neviem ktora to je. Ďakujem za odpoveď

gemmadimare88
1. apr 2023

@kkkpoker tiez si nepamatam, viem len,ze som jeden krasny den sla k pani zubarke Chvojkovej a prijala Ma jej dcera tiez Chvojkova a z krasneho dna Bola nocna mora 🤷‍♀️
Skus niekoho v Kosiciach. V Moldave som sa Este s dobrym lekarom nestretla, od gyndy az po kozne.
Drzim prsty🤗

kkkpoker
autor
1. apr 2023

@gemmadimare88 a v KE koho?citala som recenzie,ale nikde som sa nedopracovala.

gemmadimare88
1. apr 2023

@kkkpoker nepomozem, mala som Zubara, odisiel niekam🙈nepatrala som. Nie som na SK.

macilaci
1. apr 2023

@kkkpoker v Moldave Dr. Tokar alebo Dr. Husejn..

radushka11
1. apr 2023

@gemmadimare88 rada by som nieco upresnila. Pani doktorka ma sice dceru zubarku, ale ta u nej nikdy nerobila a uz vobec nie 14 rokov dozadu (kedze v tom case mala jej dcera 20 rokov). Mozno si ju mylis s inou zubarkou, Mariou Chvojkovou, ktora ma tiez dceru zubarku...

gemmadimare88
2. apr 2023

@radushka11nie mozno, Ale urcite si ju potom mylim. Ospravedlnujem sa. Bude to potom presne ta Chvojkova, o ktorej pises.
Ale ako pisem, ani s jedno matkou Chvojkovou som bohuzial cest nemala 🥲
Nenapadlo by mi, ze mozu byt viacere Chvojkove-zubarky v KS okrese.

diaalex
2. apr 2023

@kkkpoker jednoznačne dr. Rajczi. On je proste top 🤩

kkkpoker
autor
2. apr 2023

Hlavne mi ide o čeľustnú ortopediu. Dcéra ma strojček. Začali sme na západe ale začala školu na východe a ťažko vieme zosúladiť kontroly ,preto ju chcem prehlásiť k inému lekarovi

zugal
31. máj 2023

@kkkpoker chvojkovu nieee, dufam, ze tam nechodite :/