Akú hudbu púšťate deťom vo veku 1 rok až 3 roky?

katkamatka7
5. jan 2021

Akú hudbu púšťate svojim deťom? Aké skladby ich tešia? Čo môžu počúvať do úmoru? Pri akej hudbe zaspia alebo skôr zaspia v tichu?

malicka_mysicka
5. jan 2021

@katkamatka7 syn jeden a pol roka miluje mira jarosa a zaspava pri brahmsovej uspavanke, ale ma rad aj ked si spievame ludovky a riekanky

zuzuliennka1
5. jan 2021

nas 3r syn ma rad vsetko, od Eltona Johna, cez soundtracky, punk, az po vaznu hudbu 😂
naopak ho ale absolutne nezaujimaju detske pesnicky (Jaros, Spievankovo), nic nula bodov v nasom pripade

vierocka888
5. jan 2021

Moj mal rad Jaroša, uz ho to prešlo. Teraz je skor na Dedoles reklamy, to ho baví stale 😅 zaspava ked mu spievam Shallow, to si pyta sam každý den😂

thoughtfulweirdo
5. jan 2021

Moja sa od narodenia najviac vytešuje z rockovej a kľudne až metalovej hudby 😀 bavili ju aj také detské ako Jaroš a Spievankovo, od roka do cca dvoch.

nevludna
5. jan 2021

@zuzuliennka1 chvalabohu

zuzuliennka1
5. jan 2021

@nevludna aj ja si myslim 🙄🤣

breznica
5. jan 2021

Môj v 2 rokoch frcal na Beatles,poznal všetky skladby od nich, potom prešiel na Polemic😃 ale počúval aj Fiha tralala z detských

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
5. jan 2021

@katkamatka7 v tom case poriadny rock, ziadne detske pesnicky nastastie u nas nefrcali

tosomja
5. jan 2021

Moj 10 m syn pocuva vsetko, co ja a tancujeme 😊 najradsej ludovky 😁 a starsia mu pusta spievankovo. Zaspava ked mu spievam ja, alebo hmmmkam.

sasitimi17
5. jan 2021

Dedoles spieva aj tancuje 😂
Z tých detských pesničiek sa mi páčia niektoré od Jaroša, zvyšok nedávam, žiaľ v tomto sa prispôsobuje ona mne 😂

elizabet173
5. jan 2021

@zuzuliennka1 perfektny vyber!!!!

selest
5. jan 2021

,slovenske detske pesnicky, nayoutube alebo cocomelon. To ma rad spieva to cely den

pauli_cka
5. jan 2021

moj momentálne ma rad fiha tralala, ma 1,5 roka. doteraz sme mu to nepustali,ale na vianoce dostal od babky cd,tak pustame a vidim,ze sa mu páči. opakuje slovíčka a tak. ale uplne najviaaaac ho bavi tancovanie s tatinom na swing,rock and roll a tiez pár modernych miluje :D No a ked mu ja spievam,tak to ma rad hocico,rad ma pocuva. ale pri pesnickach nezaspava

helcanw
5. jan 2021

Náš síce nemá ešte ani rok, ale už aj pred pôrodom a aj teraz púšťame sondracky z filmov, oldiest a všetko čo počúvame my, samozrejme najviac sa mu páči, keď mi spievam ja árie z opery 😊

andreatytler
5. jan 2021

@katkamatka7 Nas je velmi aktivny. On narodenia ma rad rytmick piesne a od 12 mesiacov uz na ne aj tancuje. Klasika len niektora... ta Brahmsova uspavanka ani za nic.
Zaspava bez hudby.
Detske pesnicky som este neskusala.

diewcatqoo
6. jan 2021

Syn vo veku 1-2 roky pred spanim stale musel mat pustenu bud Disturbed - The Sound of Silence alebi Slipknot - Snuff. Stale tie dve dookola 🙂
Chcela som si z neho vychovat maleho rockera, ale cim je starsi, tak tym viac fici na pope a hardstyle. Takze u nas hrava Headhunterz, Wildstylez alebo aj Armin a nepohrdne ani diskotekovymi hitmi z 90's. Z rocku ma rad stare vypalovaky z 80tych rokov.
Detske pesnicky u nas vobec neficia, chvalabohu.

monkyrisko
3. apr 2021

Vyskusaj kanal Veselkovo na youtube. Maju chytlave pesnicky a zaujimave videa.

https://www.youtube.com/watch?v=aijHmRD_D6c