Pomoc s kozmetikou La Roche Posay

lucy_ms
19. jún 2023

Ahojte. Viete mi poradiť s kozmetikou La Roche? Skúsila som viacero produktov, sadli mi, preto by som potrebovala vyskladať niečo na rutinu ráno a večer. Mám 39 a skôr zmiešanú pleť. Mala som:
- sérum Pure vitamín C - dávala som si ráno,
- hydratačný očný krém Hyalu B5 - moc som nepoužívala,
- Effaclar duo korekčná obnovujúca starostlivosť proti nedokonalostiam pleti,
- pleťove sérum Hyalu B5 - používam pravidelne večer,
- Effaclar čistiaca micerálna voda,
- Effaclar čistiaci penivý krém.
Rada by som k nim doplnila nejaký krém, prípadne pozmenila tieto produkty. Nechám si poradiť. Ďakujem krásne.

marcellka32
19. jún 2023

Základ je čistenie/čistiaci gél, sérum céčko, krém, spf50...večer čistenie, retinal, krém

simsalabim
20. jún 2023

Rada Effaclar je na akne, pouziva ju moja 17 rocna dcera, myslis, ze je to vhodne pre zenu, co ma takmer 40?

anita6666
20. jún 2023

Máš milión iných a lepších možnosti ako LA roche....effaclar je na problematickú pleť,skús iné produkty a ideálne aj inú značku

lucy_ms
autor
20. jún 2023

@simsalabim ja neviem, dostala som ju, použila, mala som pocit, že v pohode. V týchto veciach sa nevyznám, preto chcem poradiť.

bullinka
20. jún 2023

@lucy_ms ja mám skoro 38 a effaklar penu používam asi od 25. Krásne umyje makeup. A nemám po ňom podráždenú pokožku. Aj Duo krém som dlho používala,no prešla som na inú kozmetiku, s ktorou som spokojná. Ale peny/Mydla sa nevzdám.

zojanka
20. jún 2023

@lucy_ms Laroche posay Cicaplast baume B5 je skvelý krém aj na tvár. Pekne hydratuje, hojí a je príjemný. 100ml balenie v akcii vychádza aj finančne dobre. Dá sa používať aj ako základný krém na séra. Teraz v lete ale skôr len na noc. V zime ho dávam aj cez deň a aj pod makeup.