La Roche Posay Effaclar

summer23456
3. jan 2024

Baby pomohol vám resp vašim pubertakom čistiaci gél na pleť LA roche posay effaclar?

domiklik
3. jan 2024

@summer23456 vysusal, pleť bola dehydrovana a na vyrazky to malo negatívny dopad

summer23456
autor
3. jan 2024

@domiklik ďakujem. A čo vám pomohlo? Na kožné sme objednané o mesiac až.

bluemoon24
3. jan 2024

@summer23456 jaky ma dite problem? Akne? V jakem stavu? Kolik je mu let?

domiklik
3. jan 2024

@summer23456 produkty s probiotikami prebiotikami (skin1004 hnedá rada) , pleť poriadne zhydratovat (napr hadalabo žltá fľaša) , tripeptidy medi od niodu krém a na to vždy spf (to používam beauty of joseon obohatené o probiotika). Žiadne kefy len ruky na čistenie, ze žiadna micelarka...

domiklik
3. jan 2024

@summer23456 a niečo s obsahom kyseliny salicilovej

dominika1277
10. jan 2024

@summer23456 ahoj tento problém bol u mna veľmi aktuálny ,mne pomohol fakt že pomohol po dlhom hľadaní táto rutina. Vyčistiť si pleť s Garnier proti nedokonalstioam modro biely s ceramidmi nie ten proti akne a vysúsajuci najhoršia vec na svete ,potom na to si dam effaclar krém K+ označenie a na lokálne nedokonalosti effaclar AI a na to všetko skinoren oranžový predpisuje Kožna ale na českých stránkach kúpiš bez predpisu vyššia cena 16€ cca ale super vec toto mi pleť ako tak dalo do poriadku,tiahne mi na 27 a mala by som požívať spf k tomu ale to by ma zabilo a upchalo pory.keď som bola mladšia cca 16-17 rokov som pouzivala gafrova voda z lekárne kde ju zarábajú a na to hydratacia vtedy mi to pomáhalo teraz keď som staršia to vôbec ,následne som v tom veku začala brat isotretinoin ale teraz to brat zo zdravotných dôvodov nemôžem ten mi pomohol jediný na 10 rokov až doteraz,nechcem to do seba pchať nakoľko nemôžeš mat dieťa nejaký čas nakoľko to máš v tele ešte usadené ale to sa ani nechystám nejako skoro nakoľko stresu a minimum času na seba mám už teraz 🙂

summer23456
autor
11. jan 2024

@dominika1277 ďakujem ti, dcéru som objednala na kožné,tak snáď pomôže. La roche som nekúpila,kúpila dom zatial sirové mydlo

dominika1277
11. jan 2024

@summer23456 tak Kožna bude skúšať ale pokial to nemá dlho to akne je tam veľká šanca pomôcť,len nie moc vysusujuce produkty lebo to bude ešte horšie ty pleť odmastis a ona sa bude naschval ešte viac mastit a zhorší sa to,termíny u kožných sú šialene ,ja využívam online kožnú za síce 50€ lebo to neplatí poisťovňa ale pofotis akne a ona ti predpise niečo to je tiež fakt alternatívy 🙂

summer23456
autor
11. jan 2024

@dominika1277 presne my tiež čakáme až o mesiac nám dala termín. Oni to nemá dlho,teraz ide mať 12 rokov, menzes má už rok,čiže hormóny,pred ms to čelo má dosť zle, radšej idem,nech jej niečo dá

stanulienkat
11. jan 2024

@summer23456 ani sirove mydlo nie je fobre. Velmi vysusuje a potom.ma plet tendenciu viac sa mastit. Kup mydlo s Ichtamolom. Sano 8%. Alebo cistiace tekute mydlo od Bielenda akne. Kup Niacinamid serum a krem Skinoren, alebo Cutis help akne.