Výrazné výkyvy nálad počas PMS po kyretáži

foma
18. dec 2018

Ahojte, chcela by som sa poradit s niekym, kto ma podobnu skusenost. Som uz 5 mesiacov po kyretazi, ktora bola kvoli zamlknutemu potratu na konci 3.mesiaca. Snazime sa nadalej o babo, ale zatial neuspesne. Od kyretaze mam ale velmi nepravidelny cyklus a najma ma trapi to, ze v obdobi PMS som zostala strasne podrazdena, az neznestitelna a hlavne na svojho snubenca, s ktorym sme spolu len nieco cez rok. Niekedy mi normalne vadi aj to, ze je doma a dycha. Nikdy predtym som taketo stavy pocas PMS nemavala. Myslite ze je to normalne, ze by sa mi az tak velmi zmenil hormonalny system? Kazdy mesiac sa kvoli tomu so snubencom hadame, vidim ze uz ma toho plne zuby, ale ja tie nalady zial ovladat neviem. Mimo PMS som v pohode.

danyb
18. dec 2018

@foma ak si to predtým nemávala, rozhodne ide o hormonálne výkyvy.. určite to rieš s gynekológom, spraví ti hormonálny profil a v prípade potreby nasadí lieky a všetko sa znovu upraví 🙂 držím palce 😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre