Stimulácia vaječníkov a následné tehotenstvo

iwuskapoh
29. apr 2020

Ahojte baby chcem sa opýtať či niektora mala stimulaciu vaječníkov ktorá otehotnela ,lebo mám taky problém že sa mi netvoria vajíčka brala som clostilbegyt žiaľ nepomohlo mi to vobec,chcem sa opýtať či sa dá stimulacia ale bez ifv ...Dakaujem

janinuska
29. apr 2020

No neviem, z vlastnej skúsenosti, gynekolog neplodnost vobec nerieši a posiela do CAR a tam ma hned na prvej konzultacii tlačili do IUI so stimulaciou vaječnikov. Skús sa opytat v CAR, že nechceš ivf ani iui, že chceš len stimulaciu vaječnikov, však tam za všetko platiš, tak by mali vyhovieť.

iwuskapoh
autor
29. apr 2020

@janinuska mám sa rozhodnúť na ifv neverím že sa to nedá :/ keď hovoril že stimuláciou sa tvoria vajíčka a ja potrebujem niečo iba na dozrievanie inak.vsetko mám v poriadku tlacia Má.iva na ifv chodíme do kosic Heliose neviem nejak nesom spokojna stále to ísť hovoria brala som clostilbegyt a netvorili sa mi vôbec..tam sa striedajú dr.jeden hovorí nieco ine aj druhí :/

janinuska
29. apr 2020

@iwuskapoh My sme chodili do Gyn Fiv Ba, nula bodov, Košice neviem posúdiť. Myslím, že asi všade je to rovnaké, oni len tlačia do ivf, z toho maju najviac penazí. Ja som na ivf nešla. Držím palce.

mouse14
29. apr 2020

Vraj fytosoja je náhrada clostilu, prípadne Inofolicu, alebo kvapky Gynex

iwuskapoh
autor
30. apr 2020

@mouse14 užívala som aj clostilbegyt nepomohlo užívala som inofolic combi a stoho som mala Výtoky hnedé ms mi meškala tak som prestala brat a terás beriem gynex aj femibion 1 :/ dúfam že to aspoň trošku pomôže stimi hormonmi mám slabý Pcos :/

mouse14
30. apr 2020

@iwuskapoh držím palce, mne jeden mesiac zabral clostil a druhý už ne, tak my zvýšili dávky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre