Špinenie po 6. dňoch od ovulácie

andrea_r016
20. aug 2020

Ahojte žienky, chcem sa s Vami poradiť. Snažíme sa o bábätko vyše roka. MS som mala 30.7.2020 a na začiatku cyklu som od 3 dňa brala Clostilbegyt 5 dní a nemala som žiadne ťažkosti. Na 13 deň som bola u gynekologičky na folikulometrii a povedala mi, že mám vľavo folikul o veľkosti 22mm. Vravela, že podľa sona ovulácia bude +- na druhý deň (štvrtok). Viem podľa hlienu a bolesti, že ovulácia určite prebehla. Od nedele mi nasadila Duphaston, ale ja som si ho pre istotu dala až v pondelok 17.8. a včera 20.8. čo je nejakých 6 dní som mala drobné špinenie, len krv na toaletnom papieri a nič viac. Myslíte, že by to mohlo byť uhniezďovanie? Mali ste niečo podobné keď ste brali tieto lieky? Doteraz som tieto lieky nebrala je to prvý mesiac a taktiež som počas predchádzajucich cyklov nemala žiadne špinenie. Ďakujem za každú radu 🙂

misha666
20. aug 2020

Ahoj ano mala som 🙂 a uz ma 11 rokov :D drzim palce... lieky som sice nebrala ale taketo drobne spinenie v mojom pripade bolo uhniezdovanie...

viera235
20. aug 2020

Ahoj, ja som pri prvej mala akoby nástup MS no neprišla, bolo to špinenie z uhniezďovania sa

andrea_r016
autor
21. aug 2020

Dnes som mala aj ružovkastý výtok ale iba pri utretí a objavilo sa u mňa aj palenie "tam dole" ....myslíte že sa podarilo? :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre