Snažilky júl - august 2014

majuska7979
9. júl 2014

vsetky snazilky sup sem...toto bude nas plodny mesiac 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aby nam to uz vyslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! krasne dlhe, slenecne, letne veceri,,,vypiname TV a robime to, co robili nasi stary rodicia ked nemali TV ;) vela stastia vsetkym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majuska7979
autor
9. júl 2014

@1234lubka.....sup sem...hlavu hore a ide sa do snazilkovania 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 ja uz si pripadam ze sme ako zajace odkedy plodime :D no hadam leto slniecko pomozu 😵

leishmania
9. júl 2014

inak toto je uz tretia julova snazilkova tema co kukam

1234lubka
9. júl 2014

@majuska7979 ta lubka suo to nesom ja 😀 😀 😀 😀 😀
@leishmania nech je aj osemdesiata

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania no to teda.............neviem nepozerala som ci su julove?? :D takze mrcha dorazila dnes a 1dc u mna 😔 😔 😔 😔 😔 😔 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 znova 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale co uz ide sa do dalsieho kola!!!!! baby infolic sa da kupit v svk lekarnach??????????

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 hej ja som tento mesiac zacala s inofolicom stal v lekarni cca 19€ na nete lacnejsie len zas platis postovne...

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania
@1234lubka boze daj aby to uz vyslo...lebo baby uz vazne ukazujem o fertility clinik?????????? a moj dr anglicky gp...co my zahlasil ked som chcela otehu s drobcom ze mam keksikovat co 2 dni a raz sa zadari!!! ani to tu neriesia............ 😒 😒 😒 a viem ze ked za nim zajdem to povie ze vsak sa zadaril drobec to dalsie tiez len treba snazit..................... chyba my ten svk zdravotny system 😢 😢 😢

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania no to je drahy...ale co uz...az budem na svk budem musiet kupit 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 asi ma to teraz dostalo...ta mrcha mrchovata...ale znova vedela som ze pride...poznam sa ...mozno to ma stve najviac ze viem ze pride... 😠 😠 😠 😠

lina129
9. júl 2014

@majuska7979 to je pozitivna tema 😉 pripajam sa!

majuska7979
autor
9. júl 2014

@lina129 joj moja ja asi niesom moc pozitivne naladena....ale co ovu testy kupene ;D tak ide sa do toho...co inne mozem robit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no len nech uz je po mrche 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

majuska7979
autor
9. júl 2014

@lina129 ako dlho znazilkujete???????/lebo ja uz bez ochrany asi 2 roky a stale nic 😠 😠 😠 😠 😠

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 ono to vzdy nastve 2x prvykrat ked citis ze dostanes a drykrat ked dostanes :/ vy ste v uk? tam neni inofolic? alebo zeby ti rodina poslala?

lina129
9. júl 2014

@majuska7979 cozeeee??? 2 roky??? 😨
my skoro rok, asi od augusta/septembra min. roku... a maly sa vam rychlo zadaril?

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania a vies co mam cely cas v hlave...tvoje slova...a vsak take jednoduche sa to zda..spermijky vojdu oplodnia a je to 😠 😅 😅 😅 😅 a predsa take skomplikovane 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 tie nase nie a nie najst spravnu cestu.....

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 my sme od malehonarodenia vobec nepouzivali ochranu ale ani sme dlho neplanovali len sme sa tak prirodzene tomu vyhybali....

majuska7979
autor
9. júl 2014

@lina129 maly 11 mesiacov....co nebolo take zle...ale teraz to uz je fakt maraton...sice sme bez ochrany ale davali sme pozor ze ked som si myslela ze mam plodne nebol keksik....a ak sa podari to bude...no a nepodarilo sa doteraz a to od januara testujem ovu teesty...proste vsetko 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a uz ma to zacina trhat nervy

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 zaujimave je to preco sa nedostanu k tomu vajicku ked ich tam v spravnom case vysielame ... aj nespravnom.... nechapem kde sa zamotaju ze sa nestretnu u normalnej zdravej zeny...

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania no tak sme sa aj my prirodzene vyhybali ale ak by nahodov vyslo to ze bude a vidis doteraz nic a to uz ideme naplno 😠 😠 😠 😠

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania tiez to nechapem...???????????????????? co robime zle....????????????? baby co nechcu beru antiku alebo maju kondomy co mam priklady v praci to otehu a nevedia ako sa to mohlo stat???????????? tak to uz vie vytocit 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a u nas ide to tam a na cas a nic ????

lina129
9. júl 2014

@majuska7979 no to aj ja... testujem ako o dusu od novembra asi... 😠
inak, ten inofolic je vlastne inositol, tak ho mozno zozenies pod tymto nazvom v lekarni...

1234lubka
9. júl 2014

@majuska7979 sak daj do heureka.sk inofolic a ti najde od najdrahsieho po nsjlacnejdi....ja som kupovala za 11.88

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 ale v julinnam to hadam vyjde aj tak som vzdy chcela jarne dieta tak sa mi to mozno splni prvy je decembrovy a to ma nevyhodu v tych prechadzkach ze v zime vonku neda nakojit a tak je to potom beh domov ked sa dieta zobudi

leishmania
9. júl 2014

@majuska7979 hej mozes si kupit u vas inositol a listovku a brat to v takych mnozstvach ako je v inofolicu

1234lubka
9. júl 2014

@majuska7979 aj ti zavidim ze uz mas mrchu ☹ ved ty vies preco 🙂 och.....mam chut sa na vsetki vysrat,,,,ked som otehu z drobcom tak asi 3mesiace som robila v zafajcenom bare, vkuse nocne do rana, denne svetlo somvidela vinimocne.....fajcila...chlastali sme.....ale urcite bolo menej stresov....adi to bude tym....co keby sme namiesto kyseliny luszovej skusili nejaky benosen?(antidepresiv prirodne) 😀 😀 😀 😀 😀

1234lubka
9. júl 2014

@leishmania sak a este sme aj mlade....jedno dieta uz na svete....

leishmania
9. júl 2014

@1234lubka ved aj ja sa tym utesujem ale aj tak to uz po nejakom case omrzi ked je to plodenie bez vysledku...ale aspon ze nemame skutocny problem zdravotny preco sa nedari

1234lubka
9. júl 2014

@leishmania no..myv podstate snazime asi od decembra...toho rokumi zacal haprovatt cyklus...44,49,53,38...moje tohtotocne cykli. .dva krat som bola u dokiho....hormony ok, cysty nemam....nsposledy 38to uz bolo super, u mna v norme kedze moje cykli su od 33-38

leishmania
9. júl 2014

@1234lubka no to je nervy take dlhe cykly 😒 aspon anstupi mezes sam alebo musis aj na vyvolavacky chodit? Hormonalny profil ti robili?

22beba
9. júl 2014

no čo baby 😀 skusim sa aj sem pridať 😀 ked už mam toľko mesiacov za sebou 😀 hehe 😀 držte sa :-*

majuska7979
autor
9. júl 2014

@leishmania baby kupila som si ten E400 vitamin lebo uz nam dosiel a mm uz hovoril ze mam kupit a no grepovy dzus ..bleeee ale je hnusny 😒 ...ale co sa nerobi aby clovek otehu 😠 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre