Snažilky júl 2015

mia005
5. júl 2015

Ahojte zienky. Ideme na to aj v juli a tento mesiac bude pre nas uspesny 🙂 pridajte sa

bohjelaska
5. júl 2015

Ahoj. Tento mesiac začíname druhý rok snaženia 😖 ale tentokrát to už vyjde, verím 🙂

mia005
autor
5. júl 2015

@bohjelaska My sa s mojim novým priateľom snažíme ešte len krátko, cca tuším druhý mesiac .. V júni sme sa nesnažili, keďže bol celý mesiac v nemocnici. No u mňa je to komplikovanejšie.. Ale pevne verím, že júl bude víťazný 😀 Momentálne som konečne už 2DC a potom hor sa na to 😀

lucia1002
5. júl 2015

@karolina196 uz som tu 😉

janikm
5. júl 2015

Ahojte, my zahajujeme prvy mesiac snazenia, dufame ze bude uspesny 🙂 dnes som 13 DC a vo stvrtok ak sa nic nezmeni letime na dovolenku, cize mi akurat bude vychadzat ovu tak snad nam aj zmena prostredia a relax pomoze a ze sa stihneme aj troska opalit 😝 a domov prideme traja 🙂 🙂 🙂

bohjelaska
5. júl 2015

@mia005 Ja som 8 deň DC, minulý mesiac sme šli cez ovu testíky a nič ☹ . Aj pre nás bude tento mesiac komplikovanejší, vzhľadom na rodinné problémy, ale dúfam, že to pôjde 🙂
@janikm tak len šup šup nato, nech ste po dovolenke traja 🙂

mia005
autor
5. júl 2015

@bohjelaska ja som mala dlhšiu dobu dosť zlé a stresujúce obdobie. Rozišiel sa so mnou priateľ... Počas vzťahu s ním sme prerobili spoločne dom, 2x som potratila.. Ale už je to za mnou. Aj keď stresy mám ešte stále. No už mám aj nového priateľa a opäť začíname so snažením. Ovu testy som už skúšala, ale rozmýšľam, že tento mesiac ich nechám pekne odložené a skúsime to bez nich.. Aj keď neviem či odolám 😅

@janikm ja mám tiež na ovulku naplánovanú dovolenku. Ale neplánovala som to zámerne 😀

bohjelaska
5. júl 2015

@mia005 My máme ťažko chorú svokru, takže manžel je dosť mimo, tak neviem, či bude mať chuť. Držím ti palce, aby si už problémy so vzťahom mala za sebou a plne sa venovala snažilkovaniu 🙂

janikm
5. júl 2015

@mia005 nam to tiez vyslo nahodou, lebo do minuleho tyzdna sme este neboli rozhodnuti ze kedy 🙂 tak drzim prsty nech sa vratite o jedneho viac 😀 a sem-tam aj na plaz chodte a do vody 😀

@bohjelaska drzim prsty nech aj vam to vyjde tento mesiac 😉

mia005
autor
5. júl 2015

@bohjelaska Ach jaj.. Želám veľa síl..
@janikm Ďakujem za povzbudenie. Ja som ani nevedela kedy budem mať plodné, až keď som dnes pozrela do kalendára. Ale tak uvidíme no... Nespolieham sa už na nič.. My sa na dovolenku ešte nechystáme nikam. V piatok môjho prepustili z nemocnice po 5týždňoch. Čakajú ho rehabilitácie. Dovolenky sa dočkám možno až v septembri. Teraz som si zobrala týždeň, aby som od všetkého vypla, lebo už mi z toho akosi hrabe 😀

janikm
5. júl 2015

@mia005 jasne, chapem 🙂 tak sa budes starat doma o polovicku a aj to ze clovek vypne vela krat pomoze 🙂 a hlavne budete po tej dobe stravenej v nemocnici doma spolu 🙂

mia005
autor
5. júl 2015

@janikm pri tomto mojom sa nejak neviažem na myšlienku otehotnieť za každú cenu.. sama som zvedavá či bude toto leto plodné 😀 Aj keď ešte musíme opatrne, lebo je značne indisponovaný 😀 😀

0anet0
5. júl 2015

Ahojte dievcata 🙂 my sa s manzelom snazime uz druhy mesiac, tak som si tento cyklus zacala merat BT. Cyklus mavam tak 34 dnovy, takze este tyzden musim vydrzat a uvidim ci pride menstr. Inak neda mi to, musim sa spytat 🙂 robite si niektora tento graf? pripadne ak sa v tom vyznate, je tam ta ovulka vyznacena spravne?

janikm
5. júl 2015

@0anet0 ahoj ja som si tiez tento mesiac zacala merat BT a znacim si ju do tohto grafu 🙂 som sice len zaciatocnicka ale myslim ze ti to FF vyhodnotil spravne kedze tam mas vyrazny vystup teploty a aj datumovo to tak nejak priblizne sedi ak mas 34 dnove cykly 🙂 ja mam tiez 32-33 dnove tak my si musime dlhsie pockat na ovulku 😀

chmurkaxy
5. júl 2015

@0anet0 ahoj, k grafom a fertility friendu ti najviac poradia baby v Grafoch BT, napr. @rybkaa a @lauritka

barborka0
6. júl 2015

tak aj ja sa pridavam 🙂 zacali sme sa tento mesiac snazit, kupila som si ovu testiky,zacala som testovat uz 7dc t.j. 29. juna.Testovala som 5 dni ale zial testiky mi dosli takze ani neviem kedy ovulka prebehla

chmurkaxy
6. júl 2015

@barborka0 @rybkaa @lauritka predávajú aj ovu testy a oplatia sa viac ako z lekárne.

karolina196
6. júl 2015

@lucia1002 Uz som tu ja ja. 😉 Taaak baby,aj my dve sa pripajame k julovkam.
@janikm
@0anet0 Ja tiez patrim medzi tie co maju dlhsie cykly a na ovulku si tiez este pockam.Som 11DC a ovulku mavam 20DC.

0anet0
6. júl 2015

@karolina196 a kolko sa uz snazite o baby? 🙂 ci zatial prvy mesiac?
a co vy ostatne ? pripadne som uvazovala, nad uzivanim pyridoxinu(B6-tka), lebo predlzuje folikovsku fazu. Ci nepotrebujeme to? :D zatial beriem iba listovku 🙂

0anet0
6. júl 2015

@janikm dakujem za odpoved 🙂 dnes mi zase stopla teplota na 36,4 cize dalsia ciarko smerom hore, tak snad mam normalne obe fazy cyklu 🙂 hlavne nech sme zdrave 🙂 a na pekne veci si pockame 😎 😎 😎

meggie07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janikm
6. júl 2015

@0anet0 tak to vyzera super ked sa ti drzi hore, teraz uz len cakat ostava a vydrzat netestovat prilis skoro 🙂

janikm
6. júl 2015

@meggie07 verim ze jul bude polodny pre vsetky co sa snazime 🙂

janikm
6. júl 2015

@0anet0 ja som tiez rozmyslala nad pyridoxinom ale nechcem sa zbytocne dopovat tabletkami kedze sa snazime prvy mesiac a mozno to pojde aj bez doplnkov 🙂 radsej cerstvu zeleninku a ovocie, ale listovku papam to nechcem podcenit 🙂

0anet0
6. júl 2015

@janikm my sme zacali uz minuly mesiac, ale to som si este nemerala bazalku, tak som sa zlakla ci vobec ovlujem... lebo minuly rok som od augusta az do decembra vobec nemala krvacanie, a nebola som ani u doktorky( riesila som to iba s takou alternativnou liecitelkou - ale kedze som sa z toho nakoniec sama vylizala vitaminmi, uz je mi jasne ze tamtake veci nefunguju 🙂 ) tak som sa radsej rozhodla uzivat aj tu b6tku kvoli progesteronu. Dnes som teoreticky 4.DPO, a uz tri dni ma stale picha v oboch vajecnikoch, tak asi to su nejake poovulacne bolesti ci? :D
Inak kedy si budete robit test?? Kolkaty den po ovulke?? 🙂

meggie07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1002
6. júl 2015

@0anet0 ahoj, nie som ziadny odbornik na grafy, ale co to som uz namerala.....no ovu ti tam zaznacilo podla teplot teda spravne, lebo si tam mala vzostup...len ci si ju mala aj realne...nakolko mavas 34dnove cykly a ovu ti zaznacilo na 25 den, tak by si mala lutealnu fazu len 9 dni co je malo...ale tak zas, mohla sa ti posunut ovu a MS pride neskor...tympadom by ti mala dojst az nejak na 39dc...a samozrejme by sa ti mali teraz teploty drzat nad tou ciarou... 😉

lucia1002
6. júl 2015

@barborka0 vyzera to, ze ovu este nebola 😉

lucia1002
6. júl 2015

@0anet0 tak najprv skus len merat BT a pripadne aj testovat s ovu testikmi a uvidis podla toho aku dlhu budes mat LF...a potom by si si ked tak mohla nasadit B6..my sa snazime od novembra 2014 a vy?

meggie07
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia1002
6. júl 2015

@meggie07 ono to tak byva...tie co nechcu, maju a my co sa snazime, nic...ale ono to pride 😉 teraz si ako na tom? ja som 7dc, takze cakam na ovu, ak bude...ale to sa este nacakam, lebo ja mavam dlhe cykly... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre