Termín pôrodu júl 2015

peta131
20. nov 2014

Ahojte kočky, ak máte termín pôrodu v júli 2015 šup šup sem 🙂

lucindao
20. nov 2014

Aj ja mam termin v juli

adriana36
21. nov 2014

ahoj, tak dnes nam pani doktorka potvrdila ze cakame babo a termin nam urcila presne na moje narodeniny na 15.jul :D

veronika262
21. nov 2014

ahojte kočeny my mame tiez termin v juli a to 7.7. 🙂 Ako sa zatial citite?

peta131
autor
21. nov 2014

@adriana36 môj syn je narodený 15 jula 🙂

adriana36
21. nov 2014

@peta131 no to su najsamlepsi ludia narodeni 15.jula :D :D :D a veeelmi skormni :D

adriana36
21. nov 2014

@veronika262 no tak toto je moje druhe tehu ale je horsie ako prve :D kazde rano nevolnosti, prsia mi asi idu explodovat a som stale hladnaaa ako taky hroch 😠

peta131
autor
21. nov 2014

@adriana36 ja to iste, prsia ma tak bolia, ze amen, uz mi aj zle zacina byt, vsetko mi smrdi, zaludok na vode a hlavne hrooozna unava, len by som spala 😝

pupava12
22. nov 2014

Ahojte, aj ja mám termín v júli. Strašne sa tešíme, len keby mi nebolo taaak zle

adriana36
22. nov 2014

no babeny, nejak to uz musime vydrzat, dufam ze to skoro skonci, pri prvom synovi to trvalo mesiac...ono ma to hned prejde ked pride maly Jalubko 2r. a vravi mi: mamina, boli ta brusko, grckala si? to nevadiiiiii aj ja som uz grckal :D :D

daisylucky
22. nov 2014

Zatial len podla internetovej tehotenskej kalkulacky to tiez vyzera na jul 🙂

hanculka
22. nov 2014

Ahojte, ja tiež podľa internetovej tehotenskej kalkulacky to tiez vyzera na jul 🙂 🙂 🙂 aj ked som smutna, lebo sme neplanovali☹((malička ma len 14 mesiacov

lucindao
22. nov 2014

Ja zase som velmi unavena, iba lezim v posteli.nie som schopna nic.dneska som mala navstevu som sa modlila aby uz odisla aby som si mohla ist lahnut.aspon ze mam takeho zlateho synceka ze ma obskakuje.a ked nic nechcem tak sa ide hrat

veronika262
24. nov 2014

ja tiez cakam druhe babo a som na tom horsie ako pri malej. Je mi neskutocne zle na jedlo este len pozriem a uz mi je nevolno a stale by som len spala nic sa mi nechce. No hadam to nejako zvladneme.

voskovka
24. nov 2014

blahozelam koceny.....ze uz su tu julovky 2015..... ja som presne pred rokom dnesny den nasla na tehu teste ciarocky..... a 22.7.2014 sa nam narodila Lilien dcerka po dvoch fesakoch.....vsetky drzim prsty nech to dotiiahnete do konca a zdrave deticky vo finiši 🙂 😵 🤐

branka33
24. nov 2014

Ahoj, takze aj ja cakam v juli🙂 nic mi nieje nemam ziadne nevolnosti len velku chut na ovocie🙂 Mam 10 rocneho syna a pri nom som cele tehotenstvo prevracala 😉 😉

oblivian
25. nov 2014

Ahojte,
pred dvomi dňami som sa dozvedela, že som tehotná, bábo by som mala mať koncom júla. Je to úžasný pocit, neuveriteľný, keďže to bude naše prvé a podarilo sa na prvý pokus! 😵

peta131
autor
25. nov 2014

No baby mne je od soboty uz tak zle, grcam, zaludok mam prevrateny, kyselina v puse, hrozna unava...fuj...historia sa mi opakuje, takto mi bolo aj pri synovi ☹

kochanka
26. nov 2014

ahojte takže ak pán boh dá a všetko dobre konečne dopadne po dlhoročnom snažení sa aj ja konečne dočkáma drobátka. Pozitívne testy mam už par dni ale k lekarovi sa chystam až v polovici decembra lebo sa trošku bojim.

veronika262
26. nov 2014

@kochanka gratulujem z celeho srdca ja viem co je to snazit sa dlho a potom pride vytuzene babatko 🙂 My sme mali s manzelom ten isty problem po potrate sa nam dlho dlho nedarilo a potom prisla dcerka a teraz sme sa zacinali snazit este len prvy mesiac a uz je to tam z coho sme dost prekvapeni obaja. Ale hlavne blahozelam urcite bude vsetko v poriadku neboj
😉

kochanka
26. nov 2014

@veronika262 no my sa snazime dokopy vyse 7 rokov ale pred domi rokmi sm mala MmA ale mame doma adopciatki

dandy17
27. nov 2014

@peta131 ahoj, aj ja čakám v júli, ktorý týždeň si?

domi25
27. nov 2014

Ahojte dievčatá. Som taktiež na začiatku tehotenstva. Bude to moje prvé bábätko. Chcem sa opýtať, či aj Vás bolieva v podbrušku? 😒 Nie pravidelne ale občas do dňa.

dandy17
27. nov 2014

Áno domi pobolieva, v predošlom tehu ma pobolievalo až asi do 12 týždna, maternica sa pripravuje na rozťahovanie, e to normálne

domi25
27. nov 2014

@dandy17 ďakujem ti pekne 🙂

andromeda_ja
28. nov 2014

@hanculka Nebud smutna, ten vekovy rozdiel je super. Aspon si budu deticky dobre rozumiet. Ocenis, ked podrastu. Ja mam medzi detickami rozdiel 16, 18 a teraz bude 23 mesiacov. Deticky sa mi krasne spolu hraju a nehladaju zakazdym ku hre mamku. Pri vacsom vekovom rozdiele sa uz spolu nehraju, ich zaujmy a schopnosti su uplne inde.

dandy17
28. nov 2014

Dievčatá chcem sa spýtať, nebýva aj vám taká príšerná zima?v predošlom tehu som to v začiatku nemala, aspon nepamatám, ale od obeda každý deň neviem sa zohriať, chodím naobliekaná, pred telkou bez deky ani náhodou 🙂

nynyky
28. nov 2014

@dandy17 ano mne ne je tiez stale strasna zima

nynyky
28. nov 2014

@branka33 ahoj mne tiez vobec nic nieje, len zima, unava a vlci hlad 😀 a to som dnes 5+3tt

daisylucky
28. nov 2014

Aj mne je kazdy vecer strasna zima a je to cudne pri prvom tehotenstve mi bolo stale teplo - ludia okolo mali na sebe dva svetre a ja som sa do tielka povyzliekala. Tak som si myslela, ze sa aj tuto zimu vyhrejem a nic z toho.

branka33
28. nov 2014

Presne aj mne býva zima.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre