Snažilkovanie a ovulačné testy

miss_sixty11
22. dec 2018

dobrý deň chcem sa spytat. S partnerom sa snažíme o bábätko. Zatiaľ neúspešne. Ovulacne testy mi vychádzajú pozitívne. Cyklus mám rozhádzany. Raz kratší cca 21-25 dni. Teraz mi to už meška piaty deň. Chcem sa spytat mam absolvovat nejake dalsie vyšetrenia okrem tých "klasickych"? pred dvoma týždňami som bola u gynekologicky a vraj je všetko v úplnom poriadku. Hormonálny profil mi zatiaľ nerobila. ďakujem za všetky odpovede

chcemradu
22. dec 2018

@miss_sixty11 a tehotenský test si si robila?

miriam439
22. dec 2018

@miss_sixty11 No podstatné je, koľko máš rokov a ako dlho sa už snažíte. Obvykle sa hlbšie vyšetrenia robia, ak sa pravidelne snažíte aspoň rok a nedarí sa. Mňa začala gynekologička riešiť už po pol roku nedarenia sa, keďže mám už vyšší vek, povedala, že aby sme nestrácali čas, že tak rieši všetky pacientky s vyšším vekom.
Ďalšia vec je, že máš rozhádzany cyklus, často na to dávajú Duphaston, ktorý tiež môže pomôcť aj pri uhniezďovaní, ak sa zadari. Len pozor na to, ako ho budeš užívať, lebo ak sa užíva ešte pred ovulkou, môže ju bloknut. Treba sa o tom poradiť s tvojim lekárom.
Pozri tu pribalovy leták, tam je toho viac
https://www.adc.sk/databazy/produkty/pil/duphas...

miss_sixty11
autor
23. dec 2018

@chcemradu no nakoniec to bolo toto 😂😂 test robený večer o 19.00

miss_sixty11
autor
23. dec 2018

@miriam439 ďakujem za radu zistila som že som tehotná 😍❤

miriam439
24. dec 2018

@miss_sixty11 Super, tak srdečne gratulujem a nahlas závidím. My sa snažíme vyše troch rokov, no takéhoto krásneho vianočného darčeka sa nevieme dočkať 😉
Prajem krásne tehuľkovanie a veľa zdravia tebe aj bábätku.

miss_sixty11
autor
25. dec 2018

@miriam439 ďakujem krásne a držím Vám silno palce ❤

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre