Príznaky a bazálna teplota

zuzka1620
16. aug 2018

Ahojte dievcata,tychto ten tu je...ale🙂Nemeravala som si bazalnu teplotu,zacala so s tym az 8.8.2018,ked som zacala mat akysi pocit...odvtedy mam teplotu 37,1,bolestive prsniky a pocitujem unavu.Na test je este asi skoro,ked mam len 2den meskajuci menzes?.

darja12
16. aug 2018

@zuzka1620 ak už mešká, tak nie je neskoro na test. urob

zuzka1620
autor
16. aug 2018

@darja12 uz mam stvorrocneho syna a vtedy mi povedala dr.,ze 15dni od meskajucej ms,preto som,ze ak ma niekto skusenost aj s meranim teploty,ze ako to funguje🙂

darja12
16. aug 2018

@zuzka1620 jeminenky.. no vlastne mala akurát tak pravdu v tom, že by si bola ušetrená vedomia prípadného spontánneho potratu v skorom štádiu tehotenstva. dá sa to aj tak riešiť, urobiť si test čo najneskor.. a ak by si aj bola tehotná a nebodaj potratila v 5tt, tak aspon by si to nevedela (nemala to potvrdené testom) ale by si si myslela, že ti len mešká ms.. áno.. ak nie si zvedavá, testuj, tak ako ti dr povedala a ak to bude dobré už si nájdeš krásne dve čiarky vtedy.. každopádne už teraz by som preistotu zvolila lepšiu stravu atd, atd, atd

zuzka1620
autor
17. aug 2018

@darja12 Tak predsa som si ho dnes urobila a moj pocit nesklamal🙂Uz len aby sme to pekne do konca vydrzali a boli zdravi🙂

darja12
17. aug 2018

super, aj som si myslela a aká pekná čiara na to, že mešká 3 dni..

zuzadula
17. aug 2018

Gratulujem 🙂. Skvelé 🙂

zuzka1620
autor
17. aug 2018

@darja12 no...aj ja sa divim,min.mesiac som mala slacsiu MS,ale ratam, ze by som mohla byt v 5tt,v utorok pojdem k dr.,tak uvidim🙂

darja12
17. aug 2018

@zuzka1620 nooo, tak možno si aj dlhšie tehotná

zuzka1620
autor
4. sep 2018

Tak nakoniec vcera som bola u Mudr. a je to naozaj tam😉Srdiecko bije a mame 7+4, podla sona 6+4🙂

zuzadula
4. sep 2018

@zuzka1620 Skvelé 🙂.. gratulujem a prajem krásne a pohodové tehotenstvo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre