Prečo mi nameralo vyššiu bazálnu teplotu?

miinniiee
23. feb 2020

Ahojte dievčatá, mala by som takú otázočku, som 13DPO, bazálku si meriam vždy ráno o 7:00hod. Od ovulky mám teploty tento mesiac medzi 36,7-36,9. Dnes som si merala teplotu cca o 9:30 keďže som si trocha pospala. Teplotu som mala 37,15. Môže byť táto vyššia hodnota preto, že som si merala BT neskôr alebo je tam šanca na tehotenstvo? Ďakujem za odpovede. 🙂

giuli
23. feb 2020

Teplota moze byt vyssia inou hodinou merania...zajtra skus v obvyklom case...sanca je vzdy😉

miinniiee
autor
23. feb 2020

@giuli áno, jasne, zajtra budem merať v obvyklom čase a uvidíme ☺️

148terka148
23. feb 2020

Aj mam taku bazalnu a meska mi uz 2den a test negativny ovulka pred tyzdnom. Mavam 30dnovy cyklus a 21.ovulka

miinniiee
autor
23. feb 2020

@148terka148 hmmm máš aj nejaké "príznaky", ktoré by mohli signalizovať tehotenstvo, či len meškajúcu MS?

148terka148
23. feb 2020

Meskajuca MS teplota bazalna "hore" lem ja neviem mat teplotu hore..celych zivot.som nemala ani raz 37°C este trocha cakam kramy. Ale potesila by som sa. Skusala som po 2h snazenia aj gel pocatia bodaj by vysiel.

miinniiee
autor
23. feb 2020

@148terka148 tak prajem veľa šťastia 🙂 nám tento mesiac snaženie veľmi nevyšlo, len 2 dni pred ovu, tak si veľké nádeje nerobím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre