Ovulačný test nie je pozitívny

27. dec 2021

Ahojte žienky, potrebujem poradiť. Dnes mam 13 den cyklu a teda mala by som mať plodne obdobie už od soboty. Spravila som si ovuláčny test a nie je uplne pozitívny. Je možné že ovulácia ešte len nastane alebo už bola?

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. dec 2021

@mauduska no mam ho taký všelijaký, je hustý krémový a zároveň naťahovací. Nie je uplne prehľadný.

autor
27. dec 2021

@mauduska v sobotu bol priesvitný a naťahovací a aj v nedeľu ale bolo ho malinko, preto som zmätená. Tak netuším či bola ovulacia alebo nie. Testy som bola kupovať až dnes keďže som na to skôr zabudla

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. dec 2021

@mauduska netuším, som z toho jeleň. A pila som čo najmenej. Skúsim zajtra testovat a uvidim. Mne príde že mam skoro ovulácia keďže cyklus mam cca 32 dňový

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumie
27. dec 2021

Mne to zase pride zavcasu. Ja mam taky bielko vytok mozno aj 3 - 4 dni pred ovulaciou. Cyklus mam 30-31 dni a ovulaciu medzi 16 az 18dc. Takze este to len moze prist, ale ja som sledovala meranim BT aj ovulacnymi.

clori
27. dec 2021

urcite este niekolko dni testuj. ak mas 32-dnove cykly, ovu mozes mat aj okolo 20. dna cyklu. ovulacia nastava cca 9-17 dni pred menstruaciou. aj ked standardne sa pise kratsie rozpatie.

autor
27. dec 2021

@blumie veď práve že mi to príde pomerne skoro ale tak hlien mam čize to asi sú plodné dni

autor
28. dec 2021

@mauduska teraz už je hustý biely, čiže ovulacia už bola

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. dec 2021

@mauduska tak robila som test aj dnes. Je silnejší ako ten prvý? Mam 16 deň cyklu

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. jan 2022

@mauduska tak a tento už je pozitívny?

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
3. jan 2022

@mauduska ďakujem za odpoveď. Dnes už je test takýto. Čiže tento už mám brať ako negatívny a už je po ovulacii?

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. jan 2022

@mauduska ďakujem krásne 🙂 len stále mi príde že ta testovacia čiarka je pomerne "silná" na to že už mam po ovulacii

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona_sendiova
29. jún 2022

@mauduska môžem sa tá spýtať prosím či mi prebehla ovulka?nevyznam sa v tom prvý krát sa testujem a to len z toho dôvodu že mi Gynekolog nasadil duphaston nakoľko nebola ovulacia a pre nízky progesteron.Beriem to od 11DC-25DC a chcem len vedieť či mi duphaston neblokol ovulku. Ďakujem za každú radu

simona_sendiova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona_sendiova
29. jún 2022

@mauduska no nikdy som si nesledovala ovulku tak som to odhadovala podľa cyklu nakoľko mám 31 dňový že by mohla byt posunutá ..prve dva testy som vyhodila boli veľmi slabunke až od toho 16dc som začala lepiť a sledovať

autor
30. jún 2022

@mauduska začala som užívať antikoncepciu a ostali mi aj zvyšné ovulačne testy. Skúsila som si spraviť asi tri a na každom mi vyšla veľmi slabá čiarka čiže boli negatívne. Je hormón LH pritomny v tele aj počas HAK?

simona_sendiova
30. jún 2022

No pokial viem tak blokuje ovulaciu

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre