Ovulačné testy Clearblue

25. dec 2022

Ahojte, stalo sa uz niekomu ze Vam digitalny ovulacny test Clearblue nezachytil pocas celeho cyklu ovulaciu ? Mavam 25-27 dnove cykly, a testujem kazdy den doobedu od 7.dna, dnes je 12. den a test je stale negativny. Mam ale tahavy hlien. Je mozne, ze mam ovulaciu aj ked ju test nezachyti ?

andrejkap123
25. dec 2022

Moze byt zajtra/napozajtra pozitivny 🙂

autor
25. dec 2022

@andrejkap123 dakujem, a nie je to uz potom neskoro v suvislosti s moznostou otehotnenia ? Ak by som mala ovulaciu na 15. den a mavam 25-27 dnove cykly ? Podla appky v mobile by som mala mat ovulaciu na 12. den no ocividne este nemam.

petiiiiiiiiik
25. dec 2022

Ahoj presne toto som mala ja 🙂 bežný paličkový som mala vždy pozitívny už 10-11 (mala som kratší cyklus). Jeden mesiac som mala clearblue. Už 10 DC som mala pocit, že mam ovu a test stále negativny. Mala som ho pozitívny až 12 deň. Zrovna v tom cykle sa aj zadarilo 🙂

autor
25. dec 2022

@petiiiiiiiiik ja praveze ten obycajny palickovy mam stale negativny, ani naznak druhej slabej ciarky, preto som si myslela ze ten clearblue bude presnejsi ked je drahsi.
Tam sice vzdy mam slabu druhu ciarku no test je stale negativny tak ja uz neviem :/ snazime sa sice len druhy mesiac ale zacinam sa obavat ze mam anovulacne cykly, ked testy su stale negativne.

bejka90
25. dec 2022

Ja som si robila 1x ovulacne testy v ten mesiac ako som otehotnela, a boli stale negativne, uplne slaba bola druha ciarka :D tak som nejak nezachytila ovulku...ale merala som si aj bt tak tam som vedela ze bola

autor
26. dec 2022

@bejka90 a bt musi byt po ovulacii stabilne vysoka kazde rano ? My sa snazime kazdy druhy den, v pripade ze by sme sa netrafili zrovna do dna ovulacie (kedze ovulacne testy mam stale negativne) je to stale efektivne a je tam sanca na otehotnenie ?

bejka90
26. dec 2022

No musi byt vyssia teplota po ovu ako boli pred ovulaciou teploty... a ano staci kazdy 2-3 den ;)

dlucy
28. dec 2022

Dlho som pouzivala obycajne ovu testy s nic prvy mesiac clearblue a hned som otehotnela. Naj testy podla mna aj tehu

andrejkap123
3. jan 2023

Ahojte tak ja tento mesiac prvy krat skusam clearblue 🙂. Zatial mam 9DC a nebol pozitivny. Som zvedava kedy a či bude 😂

andrejkap123
3. jan 2023

Nakoniec si ho mala pozitivny ci?

autor
3. jan 2023

@andrejkap123 nemala som ho pozitivny lebo sa mi testy minuli na 14 DC cyklu( parkrat som dokonca musela pouzit dva testy na jedno testovanie, lebo to zblblo pritom som robila test uplne podla navodu) takze uz nabuduce asi nekupim. Ked sa minuli narychlo som isla kupit do drogerie aspon ten pepino pruzkovy, ktory mi ukazal pozitivny na 16DC. Ja mam ale cyklus 25-27 dnovy, takze neviem ci ovulacia na 16DC nie je neskoro.

andrejkap123
5. jan 2023

No ako vies co, ja mam 11ty den, mavam ovu vzdy 12ty den potvrdene aj folikumetriou a aj neustale na den presne pravidelny menzes. A pozitivny nie je. Normalne si myslim ze nemam ovulaciu 😭

andrejkap123
5. jan 2023

No pocula som ze zeny otehotneli aj s tak kratkou lutealnou fazou. Drzim palce 👍🏼

autor
5. jan 2023

@andrejkap123 ja som citala tuto na konikovi, ze zeny co mali ovu potvrdenu od gynekologa tak mali stale negativne testy, a v pohode otehotneni, takze podla mna je smerodajne to, co ti povie gynekolog a folikumetria, kasli na testy 🙂 my sa zatial snazime len druhy mesiac, ale bojim sa ze kvoli mojmu nastaveniu v hlave ze sa velmi sledujem a velmi to chcem to bude trvat dlho :(

autor
5. jan 2023

@andrejkap123 dakujem 🙂

andrejkap123
9. jan 2023

Ahoj tak nakoniec som mala pozitivny test na 14 den, cize 15ty den bola ovu. Ale to tiez znamena ze mam kratsiu lutealnu fazu tak uvidime

autor
9. jan 2023

@andrejkap123 tak drzim palce! ja som prave dnes dostala menzes takze tento mesiac nic z toho :(asi som sa velmi na to upinala.

andrejkap123
10. jan 2023

Oooh ale je tu dalsi mesiac, dalsia sanca drzim palce! Inac chcem sa opytat. Sex je dobre mat ten jeden den kedy vyjde pozit test a potom den po??? Vies mi prosim poradit? Mali sme len v den pozitivneho testu.

autor
10. jan 2023

@andrejkap123 dakujem 🙂)no citala som, ze vraj je idealne den pred ovulaciou a den po. My sme tiez mali v den pozitivneho testu, ale neviem kedy presne bola ovulacia, mozno az na druhy den.
Drzim palce! Potom daj vediet ako si dopadla .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre