Negatívne ovulačné testy a plodný hlien

lennyka17
10. apr 2020

Ahojte dievčatá, píšem sem prvýkrát. Začala som si robiť pred 2 mesiacmi kvôli snaženiu ovulacne testy. Oba mesiace som mala na 12dc ovuláciu, aj pozitívny test. Tento mesiac však mám všetky ovulacne testy negatívne, ale hlien je plodný, tahavy, ako bielko.. Cítila som aj pobolievanie vo vaječníku. Je možné že ovulácia prebehla, aj keď bol test negatívny? Ďakujem moc za odpoveď ❤️

lauritkatesty
10. apr 2020

Hlien sa moze objavit aj par dni pred ovulkou.. este ti to moze vyskocit a bude pozitivny.

lennyka17
autor
10. apr 2020

@lauritkatesty ďakujem, len už nemám hlien a mam pocit, že aj ovulácia prebehla.. Len tie testy negatívne nechápem 🤷‍♂️

snazilka2513
10. apr 2020

Ja som nemala nikdy pozitivny ovulacny test, vzdy len slabunku druhu ciarku. Vedela som len podla hlienu a kalendara, ze mam ovulku. A zadarilo sa, uz len uspesne dobojovat. Kazdopadne, ovulacnym testom uz neverim, pre mna zbytocne vyhodene peniaze😉

mousegirl
10. apr 2020

@lennyka17 Zvysenu LH hladinu (pozitívny test) si mohla mat napr v priebehu noci takze keď si test robila cez deň bol ešte/už negatívny.
Neviem ako to máš, treba si vybrať takú hladinu ovulacneho testu kde vidíš viac dni čiarky Inak ti ovulaciu nemusí zachytiť ak sa netrafis do presného časového rozmedzia

lauritkatesty
11. apr 2020

@lennyka17 mozno si to len nevychytila. Niekomu to stupne a klesne rychhlo

lennyka17
autor
11. apr 2020

Ďakujem baby, potešili ste ma. Som po laparoskopii, jeden vaječník uz nemam, zistená endometrioza... Tak sa snažíme co to da, snáď príde vytúžené bábätko čo najskôr ❤️

pattinka
12. apr 2020

@snazilka2513 fakt? A ja, že si idem nakúpiť ovulacne testy... Aj ja ďakujem za radu... A merala si BT?

snazilka2513
13. apr 2020

@pattinka uplne vazne. A to som mala kupenych riadne vela testov. Aj som si lepila, pisala casy a nikdy nic. Trosku zosilnela a dost. Silna nikdy nebola. BT som nemerala. Zacalo ma potom stresovat, ze ci je vsetko OK. Napokon sa zadarilo aj bez toho.

pattinka
13. apr 2020

@snazilka2513 ďakujem, kašlem teda na to... Hádam sa aj nám zadarí

snazilka2513
13. apr 2020

@pattinka drzim palceky. Mozno je fakt pravda, ze treba vypnut a pride to 🙂 vela stasticka prajem.

samanta0102
30. nov 2023

Prosím Vás je toto plodný hlien ?🙏🙏🙏
Vopred sa ospravedlňujem za foto...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre