Negatívne ovulačné testy

sandra2200s
16. feb 2023

Ahojte, tento cyklus som si začala robiť denne ovu testy, zvyčajne som ovulku cítila miernymi bolesťami ale chcela som si byt na 100% ista kedy prebehla, keďže mesiac dozadu som mala posunutý cyklus o týždeň zrejme kvôli chorobe. Moje testy sú však celý cas negatívne, čiarka tam je ale je slabá, ale ešte som nikdy nemala obe rovnako silne. Chcem sa spýtať na vaše skúsenosti, či je tu niekto kto ovu testy pozitívne tak silno nemá a celkovo je možnosť že tento mesiac ovulka prebehla 🙂 aktuálne som 23dc, cyklus mávam zväčša okolo 30 dni, doteraz som ovulku zaznamenávala vždy v strede cyklu

paty277
16. feb 2023

@sandra2200s robila si si testy aj pred tým či len od ôsmeho ?? Môže byt že už bola a nestihla si ju

jaskolka
16. feb 2023

3 x som bola tehotná, v živote som ovulačny test nemala pozitívny (testovanie celé mesiace, 2x denne)

sandra2200s
autor
16. feb 2023

@paty277 robila som si ich od 3tieho takže 10dc a vyzerali podobne negativne ako tieto, len teda predpokladanú ovulku podľa môjho cyklu som mala mať niekedy 8.-14. tak vtedy som testovala viac

sandra2200s
autor
16. feb 2023

@jaskolka och to ma teší, ja som tiež už tehotná bola ale nedopadlo to dobre tak som teraz postupne skúšala rôzne metódy, aj meranie bt ale teraz som chcela tieto testy a teda pre mňa osobne nespoľahliva metóda iba som zbytocne nervózna že tam nič nevidim

paty277
16. feb 2023

@sandra2200s ono ja som mala minulý cyklus ovu na 34 deň čo som už čakala ms a nakoniec ms som dostala na 49 deň 🤦🏼‍♀️

danidaniela
2. mar 2023

Ahojťe baby mohly by ste mi poraďit pred 7 ďnamy so. Mala ms normalnu po tiždny som mala plodne dňy a som krvacala jeden den slno druhy ďen špinila bolelo ma strašne ale strašne brucho križe boky test som si robila hneď jak som dostala krvacanie prvy ďen ale bol negativny čo si mislite možem byť tehotna

danidaniela
2. mar 2023

@sandra2200s Ahojťe baby mohly by ste mi poraďit pred 7 ďnamy so. Mala ms normalnu po tiždny som mala plodne dňy a som krvacala jeden den slno druhy ďen špinila bolelo ma strašne ale strašne brucho križe boky test som si robila hneď jak som dostala krvacanie prvy ďen ale bol negativny čo si mislite možem byť tehotna

paty277
2. mar 2023

@danidaniela plodne dni podľa aplikácie ?? Ak áno neriadila by som sa tým vôbec keďže mne aplikácia stále ukazovala inak ako som reálne mala 😕 a inak mohli to byt ovulačne bolesti ak ste v tom obdobi mali styl skús spraviť test o 12 dni

paty277
2. mar 2023

@paty277 *styk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre