Môžem ostať tehotná aj pred plodnými dňami?

18. okt 2023

Ahojte mam 30 dňové cykly, na 11ty deň cyklu sme mali sex naplno, podľa kalendára v mobile mi ukazuje ovulaciu až na 17 deň, môžem ostať tehotna ?

gejb
18. okt 2023

Teoreticky áno. Mobil nevie kedy máš reálne ovulaciu

stellarstar
18. okt 2023

Kalendár resp tvoj tel nie je s tvojim telom cez Bluetooth alebo wlan prepojený čiže ten Kalendár nemá ako vedieť kedy ty mas ovu. To si musíš sama odsledovat a potom v nastaveniach nastaviť. K téme áno môžeš ostať tehotná kedze spermie prežijú aj 5 dni

iluviel
18. okt 2023

Áno jasné že môžeš, ja som takto ostala tehotná 2x :D

vanilkovazmrzka
18. okt 2023

Ano, mozes. Pocita sa tusim ze tyzden mozu spermie prezit v tele. Takze kludne si nejaka mohla pockat na ovulaciu 😃

A druha vec je, ze apka ti dava len tabulkovy odhad, pokial nesledujes svoje telo a nevies priznaky pre danu fazu cyklu, ovulovat mozes uplne v iny den ako ti vypocita apka.

lusyc
18. okt 2023

Áno, je to veľmi reálne.

dadka128
18. okt 2023

Tehotenska kalkulačka nepozná tvoje telo, takže ano mozes, hocikedy pocaš cyklu ostať tehotna, ak byť nechceš načo idete na plno ?

siska53
18. okt 2023

No ani nie, ved musis mat plodne dni. Nie podpa kalendara, ale podla tvojho tela.

srdeenko19
18. okt 2023

Som v 8 mesiaci. Otehotnela som 4 dni pred ovulaciou, čiže možné je všetko. Ta silna, dievcatkovska spermia tam proste čakala niekoľko dní 😅🤣

lusyc
18. okt 2023

@srdeenko19 vydrží aj chlapčekovská

nevenka
18. okt 2023

Mozes, ja som mavala cykly az 35-38 dnove. Meravala si teplotu, robila ovu testy...a vacsinou 11-ty den bol u nas bezpecny. Este aj 12-ty. Ale moze sa stat a stalo sa, ze jeden cyklus sex na 12-ty den, a 14ty prisla ovu (skor ako obvykle) a mame chlapceka. A dalsi raz, sex na 10-ty den, ovu na 15-ty (chodievala mi tak najskor na 17-ty, najneskor 24.den) a mame dievcatko.
Takze Ty to mas fest natesno 😅🤣.

srdeenko19
18. okt 2023

@lusyc to neviem. Chlapčenské sú síce veľmi rýchle, ale rýchlo zomierajú. A dievčenské pomalé, ale vydržia veľa, proste ženy 🤣

euka210
18. okt 2023

Ano, nevies kedy bude presne ovulacia a kolko preziju spermie...tie aj 7dni mozu.

belbel
18. okt 2023

@srdeenko19 ako píšeš
Chlapčenské sú rýchlejšie, ale menej "vydržia", cca 3- 4 dni a dievčenské sú pomalšie a majú schopnosť dlhšie ostať schopné oplodniť vajíčko. A tak, ak si otehotnela pri tom 11. dni a ovuláciu si mala podľa teba v 17. dní - ak je to takto presne, malo by to byť dievčatko ako u @nevenka

srdeenko19
18. okt 2023

@belbel áno, veru tak. Dievcatko čakáme 🥰

veronikaszabova
18. okt 2023

Akurat vedla mna spi dcera zo sexu 7 dni pred potvrdenou ovulaciou 😂 vsetko je mozne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre