Meranie bazálnej teploty a chrípka

23. mar 2022

Ahojte..ma vyznam merat BT ked som ochorela? rano som merala teplomerom urcenym na meranie bazalnej teploty (vzdy meriam v pošve) a mala som 37.00 ale v podpazi som skusila obycajnym teplomerom a mala som normalne.. 36.4 ako vzdy. pytam sa preto, lebo som si zacala merat pravidelne kvoli ovulacii, teraz som 9 dpo cize by sa mi BT má drzat hore, comu sa aj tesim, kedze sa snazime, len neviem ci to to nie je kvoli tomu, ze som nachcipana. dakujem vopred za odpovede

barus26
23. mar 2022

Ahoj, choroba môže ovplyvnit aj bazalnu teplotu. No pokial už si 9dpo tak vieš že isto ovulacia prebehla a to je podstatne. Úplne nepodstatné je to, že si si zmerala teplotu pod pazuchou, to si si merala TELESNÚ a nie bazalnu teplotu 🙂

autor
24. mar 2022

@barus26 ano to chapem, teplotu v podpazi som si zmerala.kvoli chorobe, nie kvoli bt. Teraz mam bt 36.90 a teplotu v podpazi normalnu zas tak hadam ze to nie je ovplyvnene.. dakujem za odpoved🙂

ilovepizza
26. mar 2022

pokial mas normalnu teplotu nizku a BT vysoku, tak to nie je ovplyvnene chorobou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre