Maca a Kotvičník - GymBeam

10. feb 2022

Ahojte, užívali ste niektorá macu a kotvičník od GymBeam? Chcela som pôvodne objednať značku Kiwu Wuki/Aliver, ale teda od GymBeam som našla lacnejšie. Akurát pri popise je viac spomenuté, že to je doplnok pri cvičení pre mužov. Je to teda jedno, akú značku objednám? Ďakujem.

ejsanps
10. feb 2022

Ahoj ja si objednávam pravidelné kuwi Wuki ,spokojná som z tou stránku 😉

ejsanps
10. feb 2022

A hlavne stým kotviticikom 🙃😉

ejsanps
10. feb 2022

Kotvickik ten obsahuje aj macu ,a je to i pre mužov a pre ženy na plodnosť.ad,,

autor
10. feb 2022

@ejsanps ja tiež rozmýšľam nad tým Kiwu Wuki viac, aj keď je to trochu drahšie ako GymBeam 🤔 viac žien odporúča teda Kiwu Wuki, aj keď neviem, či je reálne nejaký rozdiel medzi nimi, teda okrem značky

ejsanps
10. feb 2022

Myslím že je rozdiel a hlavne podľa vône raz som si objednala z inej stránky a úplne rozdielne to bolo z tomto som spokojná 😉

autor
10. feb 2022

@ejsanps ten som pozerala aj ja, ale teda asi zmenili názov výrobcu, keďže som našla aj pod značkou Aliver s rovnakým obalom

ejsanps
10. feb 2022

Ono ten gyn Beam je lacnejší áno jasné môžeš ho skúsiť ale podľa vlastnej skúsenosti nesadol mi možno preto že nieje právy kotvickik 😉

ejsanps
10. feb 2022

Áno je ich viac tich výrobcov ale tento je kvalitný 😉 je váľa výrobcov čo predávajú tento ja som ho niekedy natrafila za 12e ako kde na online obchodoch ale vždy sa nájde lacnejšie a tento istý 😉 musíš popozerať stránky.

autor
10. feb 2022

@ejsanps ďakujem 🙂

dannyelle
11. feb 2022

@ejsanps aj kotvicnik kiwu wuki aj ten aliver vyraba Aliver nutraceutics s.r.o.. Podla databazy liekov maju rovnake zlozenie, jedine co je rozdielje, ze maju novsiu registraciu lieku, cize to je uplne to iste a predpokladam ze kiwu wuki skonci a bude uz len aliver....

ejsanps
11. feb 2022

@dannyelle
@dannyelle áno viem že končí ale dá sa kúpiť aj na mnoho iných stránkach .😉

ejsanps
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rene007
11. feb 2022

Ja mám macu ale od firmy advance

butterfly333
11. feb 2022

Ja len z gym beam objednavam všetko aj ten kotvičnik aj Macu všetko majú super ceny.

autor
11. feb 2022

@butterfly333 jej to vážne? Ja som nakoniec objednala Macu od Kiwu Wuki/Aliver a Kotvičník GymBeam. Už len dúfať, že pomôžu 🙈

dejna_
11. feb 2022

Ja som mala macu od gymbeam a nič nepomohlo ale potom som mala túto a hneď ten mesiac tehotná 😅

autor
11. feb 2022

@dejna_ fúha, to si ma moc nepotešila 🙈😂 a brala si túto na obrázku tak ako píšu, 2 tabletky 3 krát denne? 🤔

dejna_
11. feb 2022

Prvé tri dni ale bolo mi z toho strašne nevolno a radila som.sa s babami tu na modrom koňovi a nakoniec som tu dávku znížila len tuším.rano.a večer po 1 tabletke ..fakt to boli zvláštne stavy.

autor
11. feb 2022

@dejna_ ja som rozmýšľala že budem brať len 1 tabletku maca a 1 kotvičník

dejna_
11. feb 2022

Záleží aj od značky koľko obsahuje jedna tabletka toho ..aby to malo aj nejaký účinok

autor
11. feb 2022

@dejna_ no uvidím, na začiatok skúsim po 1 tabletke, ak sa nezadarí, vyskúšam si dať viac (ak mi z nich nebude zle)

ketonka
14. feb 2022

Presne tento kotvicnik som brala ja aj muž + Maca Strong a do mesiaca som otehotnela 🙂 ale podľa mňa skôr za to môže zmena životosprávy ako doplnky. Doplnky sú stále len doplnky , gro je podľa mňa niekde inde. Ale skúsiť vyskúšaj, prečo nie 🙂

autor
14. feb 2022

@ketonka podľa hormonálneho profilu robeného pred cca 4 rokmi mám nízke AMH, kotvičník a maca by mali pomôcť kvalite vajíčok. Či to tak bude, uvidím. Nedávam tomu extra veľké nádeje, ale tak za pokus nič nedám 🙂

weronika171717
15. feb 2022

Ja som si myslela, že maca je antioxidant.....

autor
15. feb 2022

@weronika171717 je antioxidant ale mala by mať veľa pozitívnych účinkov okrem toho

autor
15. feb 2022

@ketonka môžem sa ešte spýtať, koľko tabletiek si z ktorého brala?

ketonka
15. feb 2022

Jedno 2 tabletky a druhé 4 ale nepamätám presne ktoré ro boli 🙂

autor
15. feb 2022

@ketonka fúha 🤔 tak ja asi začnem zatiaľ len tak "lightovo" jednou tabletkou z každého denne 🙈😂

iloveme
17. máj 2022

Ja beriem par dni oba pripravky,sice inej znacky,ale mam zvlastne stavy. Vela cikam (to by bolo ok) ale strasne sa mi mota hlava,mam strasne nizky tlak a hrozne som unavena. Paradox je, ze oni by mali energiu dodavat a ja som ako vyzmychana handra 😵‍💫. Len teraz neviem,ze ktory mi robi tieto problemy 🤔

dejna_
17. máj 2022

@iloveme ja som mala pri maci podobné stavy ale zistila som že tam bolo vysoké dávkovanie 6 tabliet denne tak som znížila na dve tablety a bolo to lepšie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre