Kedy ste otehotneli po zadržanom potrate?

8. feb 2022

Ahojte. Dievcata tie ktoré ste mali zadržaný potrat, tak po akom čase sa vám znova podarilo otehotnieť? Mám pocit, že sa akosi znova začínam cítiť na snaženie. Dakujem.

anjelicek26
8. feb 2022

Zamlcany potrat asi. Ono je to velmi individualne, ci bol treba zakrok alebo nie, v ktorom si bola tyzdni, ako dlho sa budes cistit, ci ti hned nabehne cyklus, ci HCG klesne dostatocne rychlo... ak mas psychiku uz v poriadku a lekar ti povedal, ze je vsetko zahojene, tak sa snazte...priroda dovoli len tolko, na kolko je pripravena...

autor
8. feb 2022

@anjelicek26 lekár sa vyjadril že môžeme sa snažiť ak sa na to cítim. 3 menštruácie už boli a kyretaz bola potrebna(tak mi bolo povedané)

anjelicek26
8. feb 2022

Tak potom smelo do toho, dolezite je na to mat nastavenu psychiku a aj fyzicky, ked oboje mas v sulade, tak preco nie...nam v nemocnici povedali dva mesiace cakat, poriadna kontrola u gynekologa a potom smelo do toho podla nalady...ale ja to skor vidim, ze my pockame pol roka... ale mne zistili problem zo stitnou zlazou, tak najprv to musim doriesit a cakacky na endokrinologii su sialene dlhe...nerisknem dalsi potrat, nie tak neskoro, ako to bolo u nas.

autor
8. feb 2022

@anjelicek26 to mi je ľúto, že si prišla o malé tiež. Skore uzdravenie ti prajem

rebellefleur
8. feb 2022

Dr odporučil 3mes si dat pauzu a potom skúsiť. Na 4ty mesiac od potratu sa hneď zadarilo 🙂

roni93
8. feb 2022

Hneď ešte ani prvá ME neprišla a úspešne

guga79
9. feb 2022

nám po MA dovolila pani doktorka hneď po prvom ms...a úspešné, teraz má naše pripravené vajíčko 5,5 roka 😀

petra_bororo
9. feb 2022

Ja som mala zamlcany potrat a kedze som sa nevedela sama vycistit, tak som pred Vianocami isla na kyretaz....Uz v nemocnici sa mi spustil samovolny/spontanny potrat, tak hned ma brali na kyretaz..podla MS v den kyretu som bola v 11 tt a plod zodpovedal 7 tt. Po 1. MS sme sa mohli snazit, tak o 2 tyzdne uvidime ci sa znova podarilo alebo nie.....

Drzim palce 🍀

kvecinka321
9. feb 2022

Ja som mala mimomaternicove, laparoskopicky “riešené” keďže sme sa nebránili odporúčané bolo počkať do prvej MS, mne teda prísť nestihla.. zatiaľ som úspešne 22tt, avšak mám za sebou aj potrat v 23tt čo bolo moje prvé tehotenstvo a to sme čakali takmer rok kým sme sa začali niečo riešiť a ďalšieho polroka nám trvalo kým som otehotnela… a pri oboch prípadoch sa mi osvedčilo že keď sme obaja v pohode fyzicky aj psychicky tak zo príde v správny čas.. aktuálne čakáme naše tretie dieťatko (je to moje piate tehotenstvo)…

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre