Jonášova metóda prirodzeného počatia

julka97646
26. aug 2019

Ahojte dievčatá. Chcem sa vás opýtať na vás názor s partnerom sa snažíme o dieťa vyše 2 roky no stále nič. Tak som chcela skúsiť Jonašovu metódu. Len neviem či to má nejaký zmysel riešiť takéto veci. Už neviem čo mám robiť strašne túžime po mimi. Ak máte nejaké skúsenosti prosím napíšte .

bobo2433
26. aug 2019

@julka97646 hmm,ja to už asi beriem tak že nech sme sa akokoľvek snažili a robili aj možné aj nemožné tak to prirodzené nešlo.snazili sme sa 3roky ,nakoniec sme poľavili a uznali ,že nemá význam čakať na zázrak.tak sme podstúpili ivf ,v stredu mám odber vajíčok.hadam vide aspoň toto 😏

julka97646
autor
26. aug 2019

Držím palce 😉😉

barus26
26. aug 2019

@julka97646 hlavne si to pozri na nete.. zbytočne si to neplat. Ja som si to zaplatila a poslali mi presne to čo je voľne dostupné

julka97646
autor
26. aug 2019

Aha A podarilo sa ti ??

barus26
26. aug 2019

@julka97646 nie. Dokonca niektoré tie dni vychádzajú na dni kedy mám menzes

julka97646
autor
26. aug 2019

Ďakujem si zlata 😘 no neviem čo už vyskúšať som z tohto všetkého zúfalá dúfam že aspoň toto pomôže ta kalkulačka 😉

barus26
26. aug 2019

@julka97646 ja som už tie zúfalá. No bohužiaľ mne to nepomohlo .. moja svokra ale tvrdí, že všetky 3 deti ma vďaka jonasovi

luccy89
26. aug 2019

Moja mama mu pisala, ale ona chcela len, aby mali chlapca. Boli sme dve baby a treti sa podla jeho výpoctov podaril brat😃 je to 19rokov spat

julka97646
autor
26. aug 2019

Mne by bolo úplne jedno čo by to bolo hlavne keby to vyšlo

titla
27. aug 2019

Poznam pary, ktorym sa vdaka tejto metode babo pocat podarilo, preto som to tiez skusila a dala si spravit vypocet, avsak u nas to nefungovalo.

petkasaurus
27. aug 2019

@barus26 ahoj, my planujeme dieta.. Dala som si zo zvedavosti ten kalendár a mne tam ako na potvoru vychadza bud menzes alebo tesne pred.. Tak z toho asi nic nebude, aj ked tam pisu, ze to moze vyjst..

elizita
27. aug 2019

Skus kupele Lucky, moja teta chcela 2. dieta, nemala ziadny problem najdeny, len to neslo nejako.. po navrate hned otehotnela a "maly" ma uz 19 rokov 🙂

kataka10
27. aug 2019

@julka97646 Mne pomohla hormonalna joga (hormonyoga.sk). Pozri si stranku mozno ta to zaujme.

ivkus
27. aug 2019

Gnostik centrum sa zaobera neplodnostou pomocou akupunktry,ma tam aj fotky deticiek ktorym pomohol na svet . A moja mama ma nemohla mat 10 rokov az jej bylinkarka poradila ze maju ist na vec cez menzes a som tu😉😉

julka97646
autor
27. aug 2019

Babi ďakujem za rady dúfam že niečo z toho pomôže 😉😉

pininka1
27. aug 2019

@julka97646 aj mne to podľa Jonáša vyšlo a aj segre. Ale bacha ,aby si si dala priamo unho urobiť, lebo na nete je kopec firiem ktoré počítajú akože jeho metódou. Mne rátal rok dopredu, a pritom mám príšerné nepravidelný menzes a vyšli mi presne tak plodné dni ako mi to vyrátal, keďže si ich aj sama sledujem,vedela som presne kedy boli. Raz som čítala jeden článok o ňom,tam písal že jedna pani za ním bola a jemu vyšlo že otehotnie o desať rokov. A naozaj tak otehotnela a pritom za ten čas absolvovala množstvo liečení a pod. Ja mu verím, mnohým pomohol.

veronikax
27. aug 2019

Ahoj 🙂 U nás Jonas nepomohol ;) Snažili sme sa dva roky ;) Mala som problém neskôr s vlhnutim, tak mi kožná predpísala Ovestin masticku. Je to masť so ženským hormónom. V ten mesiac sme mali iba 1x sex ;) Poriadne sme si uzili svagrove narodeniny , konečne sme nemysleli na plodenie, a v dobrej nálade sme pokračovali aj v noci ;)))) Kedy sa nám podaril drobec ;) Veľa krat mi hovorili, že netreba tlačiť na pílu....no ako nemám tlačiť na pílu? Keď ten pocit mať bábätko je taký silný?? A hlavne keď mi to hovorili ženy, čo na prvý ..druhý pokus otehotneli 🙈 Ale nakoniec....presne to netlacenie na pílu pomohlo 🤗 Nebola to dovolenka....ale aj dobrá narodeninová akcia pomohla 🤗🤗🤗🤗
Držím palce ;)

julka97646
autor
27. aug 2019

Ďakujem za pomoc baby 😉 a som šťastná že vám to vyšlo ❤

biela_sova
27. aug 2019

Ahoj, kvoli Tvojej otazke, aby som Ti pomohla, som klikla na stranku, ktoru odporucili vyssie baby, a spatne som si pozrela datum pocatia. Malo to byt minuly januar, zaciatok mesiaca, a splodene malo byt dievca. Nakoniec to bolocca koncom januara a, mame chlapca ;) Viem, ze si asi zufala, ale skus sa obratit na svojho gynekokoga, ak v nom nemas doveru, najdi si podla referencii lepsieho, a zver sa do jeho ruk. Robi tzv. folikulometriu, meria v prvej casti cyklu velkost folikulu, vajicka na oplodnenie, a tam vies presne, kedy bude ovulacia. Tieto metody su alternativne, pochybne. Takisto aj cinsky ci majsky kalendar... drzim paste

julka97646
autor
27. aug 2019

Ďakujem 😘

petkasaurus
27. aug 2019

Ja som si pozerala teraz aj čínsky kalendar, 100x som to kontrolovala a ja som mala byt chlapec 🙂

julka97646
autor
29. aug 2019

Babi dala som si urobiť kalendár od Jonáša ale ten zadarmo čo je na internete pomohlo vám aj tento kalendár?? Či si radšej zaplatiť

julka97646
autor
29. aug 2019

Myslím takýto kalendár ale neviem či to neni hlúposť

era777
29. aug 2019

@julka97646 na mna to nefungovalo 🙂 vypocet na rok ...ale za rok nic ... Skor ti pomoze clostilbegyt a folikutometra 😉 teda ak si neskusala este ... Urcite este toto oskusat pred umelym ... Aspon 3 cykly 😉

julka97646
autor
29. aug 2019

Ďakujem skúsim ešte toto ale ak to už nevyjde idem na kompletné vyšetrenia myslím folikutometria a podobne 😉

siska53
5. sep 2019

@julka97646 tak..sestre ani to nepomohlo..

seja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre