Jonášova metóda - osobné skúsenosti

nini1010
27. dec 2016

Ahojte,mate niektora osobne skusenosti s Jonasovou metodou?

lilyianka
27. dec 2016

@nini1010 kamoska vdaka nej vraj otehotnela

timea7
28. dec 2016

@nini1010 ja negatívne, podľa výpočtu som neotehotnela

xxbeaxx
2. jan 2017

ja mam skusenosti..nic nesedelo a ani som neotehotnela..

zatunka
2. jan 2017

Skusali sme podla toho velmi dlho a nic... a nakoniec som po rokoch otehotnela uplne mimo vypocitanych terminov

vcielka24
2. jan 2017

Ani my sme neotehotneli podla tejto metody ☹

nini1010
autor
2. jan 2017

Bohuzial ani ja :(

aroska
2. jan 2017

ja som vyskúšala Jonášovu metodu zo zvedavosti, chceli sme opäť babu tak sa aj trafil, máme dievčatko ba dokonca určil či sa narodí cez den alebo v noci u mna sa ešte aj do toho trafil, malá sa mala narodiť cez den, narodila sa o siedmej večer, ale slnko svietilo čiže bol ako keby deň, bolo to na začiatku leta, no a otehotnela som na prvý šup

aroska
2. jan 2017

no ono je dôležité uviesť všetky údaje presne na minuty a aj to je dôležité aký výpočet si dáte malý alebo špeciálny, ak neviete presne na minutu dátum svojho narodenia, tak sa nepodarí, tušim je tam tolerancia +- 4 minúty

gigika
31. máj 2018

zo zvedavosti som si dala urobiť malý výpočet. Porovnávam výsledky platené s výsledkami online kalkulačky, ktorá je zadarmo na internete http://astrologie.najdise.cz/plodne-dny/jonasov... Výsledky sa zhodujú, kolíšu tak 1 deň. Takže som vyhodila peniaze von oknom.

dadus_ka
22. jan 2020

@gigika ahoj ja som si to skúsila cez tu kalkulacku ale vsetky dni na rok 2020 su akurat vtedy ked mam kramy 😀

paloma10
15. jún 2020

Ja osobne som neskúšala, ale je to určite hlúposť. A aké šťastie, že to nefunguje!!! 🙂 Ešte to, aby sme si my sami určovali, kedy presne chceme otehotnieť, kedy nechceme, S AKÝM POHLAVÍM, och!!! 😨 Nie sme pánmi života, NAŠŤASTIE!!! 🙏🏻 lebo to by na zemi vyzeralo!!! 😓😕😉

tribodky
6. aug 2020

Ja som si zo zvedavosti nechala urobit vypocet, vtedy este s planom antikoncepcie. Skoro sme ale zmenili plany. Ich vypocitane terminy ale boli tesne pred menstruaciou a otehotnela som mimo nich, v case ovulacie. V 14. tyzdni som mala jeden vysledok zly,dovtedy vsetko v najlepsom poriadku. Ani na lieky som nereagovala dobre, aj ked je to zriedkave. V 15. tyzdni som potratila. Dalej sme to uz neriesili. Znovu som otehotnela do par tyzdnov, ale po potrate sa mi posunul cyklus a drobca sme "vyrobili" v den, ked to sedelo aj s Jonasovymi vypoctami. Teraz som v polovici tehotenstva. Ten vysledok, ktory bol zly predtym, je aj teraz, ale s liekmi uz nie je problem /uvadzaju, ze ak boli v minulosti probkemy, pri otehotneni astrologickych dnoch je podporena zivotaschopnost plodu a vitalita tehotenstva/. Okrem toho sa zda, ze sedi aj pohlavie napriek tomu, ze uvadzaju, ze ak sa kryju ich vypocitane dni s obdobim ovulacie pohlavie nemusi sediet. Tak uvidime, sama som zvedava 🙂

gigika
6. aug 2020

@nini1010 áno, podľa Jonášovej metódy mám mať chlapca a máme dievča 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre