Čo znamená zvýšená bazálna teplota?

11. apr 2023

Ahojte co môže znamenať zvysena bazalna teplota ďakujem

viestta
11. apr 2023

A ja, ze ti dochne bazalka v kvetinaci 😀

autor
11. apr 2023

@viestta 🤣🤣🤣 no chcela som to rýchlo napísať v skratke

zuzanaete
11. apr 2023

Bazalna teplota sa zvysi po ovulacii. Ak menzes meska a teplota sa drzi stale vysoko, tak je to pravdepodobne tehotenstvo.

autor
11. apr 2023

@zuzanaete no veď som 6 dní po ms tak to nechápem

ariannazara
11. apr 2023

@viestta 😆😆

h2
11. apr 2023

@viestta Ja tiež, že idem si prečítať o bylinkách... 😂

mooonika1975
11. apr 2023

no raz som sa toto pýtala gynekologa, mal dve alternativy, buď tehotná, alebo zápal

autor
11. apr 2023

@mooonika1975 😲 myslíš že to môže byť aj tehotenstvo veď som 6 dní po ms

diewcatqoo
11. apr 2023

Bazalna teplota dost zavisi aj od toho, aky je celkovy zdravotny stav, aky si mala den a pod. Napr zvysi sa ak cestujes, ak cvicis, ak si das alkohol, ak si nachladena...
Idealne by sa mala teplota merat vzdy v rovnaku hodinu, po tom co sa zobudis. Staci, ze vstanes o cosi skor alebo neskor, pripadne ze si bola v noci na wc a uz ta teplota kolise.
A zvysena teplota 6 dni po MS s najvacsou pravdepodobnostou tehotenstvo neznamena.

zuzanaete
11. apr 2023

Kludne to moze byt len nejake dnove zvacsenie. Uvidis v dalsie dni.

autor
11. apr 2023

@diewcatqoo v to dúfam keďže raz nám z mužom praskol ko

autor
11. apr 2023

Ospravedlňujem sa vypadol mi mobil a odoslali to správu no raz nám z mužom praskol kondóm mam už deti a ďalšie neplánujem až ma s toho mrazi 🥶 och ak sa náhodou pritrafí tak si bábo nechám no dúfam že nie

autor
11. apr 2023

Och tehotná som bola dva krát no mala som obe tehu rizikové a jedn mikropotrat vytrpela som si svoje bože mám strach

mooonika1975
11. apr 2023

ja nemyslim, ja ti odpovedam na otázku, že čo znamená zvýšená bazalka... zjavne ten zápal ťa tak nevzrušil, ako to tehotenstvo 😂

autor
11. apr 2023

@mooonika1975 ten nie keďže pôjdem na gyndu a preliečim sa a hotovo mam aj také čudné bolesti bolia ma aj svaly na nohách aj kríže a trocha v oblasti brucha také tlaky no som hotová zajtra idem ku gynekologičke.

janetinka27
11. apr 2023

Teraz vidim, se si tu zrejme uz pisala v inej diskusii, ze styk bol pred 2 dnami. Bazalnu teplotu si musis merat a zapisovat pravidelne a dokladne do grafu, aby malo meranie nejaku vypovednu hodnotu.
Plus styk pred dvoma dnami naznacuje, ze o tehotenstve zatial nemoze byt rec.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre