Alergológ Nitra

lubkaaa
21. apr 2010

ahojte, poznáte niekto dobrého alergológa /ičku v Nitre? (potrebujem isť s dcérkou) , diki za rady a podeľte sa o skúsenosti. 😉

maca21
25. máj 2010

ahoj my patrime sice do Nr ale chodime do Surian s malym bo ta je najlepsia, velmi sme spokojny 🙂 ak budes chciet kontakt poslem v ip

gabi29
3. júl 2010

No ak môžem poradiť tak určite nie k DR Dzurilovej

andula30
18. sep 2010

ozivujem temu viete mi poradit? @maca21 mozes mi hodit ip o tej dr zo Surian?

andula30
19. sep 2010

neni v nr. kraji ziadny dobry alergolog?

dajna11
19. sep 2010

@andula30 detský?

andula30
19. sep 2010

ano

janus32
20. sep 2010

@lubkaaa Ahoj,my sme chodili primarovi Jakubickovi,ambulanciu ma v Nr oproti nemocke,v tej budove kde je lekaren a doktori.Je velmi dobry,aj sestricka mila,moja dcera sa odvtedy neboji lekarov.Maju velmi dobry pristup k detickam

didiana333
20. sep 2010

Mna nr alergologovia vždy sklamali...po celodennom čakaní som sa ani nedostala na rad...tak sme nakoniec chodili do Galanty dr.Olejárovej...bola skvelááá...našťastie,chalani z toho vyrástli... 😉

helenkasabinka
25. feb 2011

@gabi29 ahoj prosim ta mozes mi napisat,ze preco dzurillovu neodporucas ako alergologicku? 😕

uhrikovci
7. mar 2011

Ahoj,to by som aj ja chcela vedieť,lebo my k nej chodíme aj ja aj syn a sme spokojní, hoci naposledy sa mi nepáčil prístup tej mladej doktorky,ale odborníci sú na úrovni a nám pomohli.

lululka555
30. aug 2013

ahojte baby ,odporucate medicentrum Dzurilla v NR? konkretne alergo-imunologiu? dakujem

majniknat
17. sep 2013

Ahojte aj mna by zaujimal nazor preco nie k Dzurilovej v nr ? prave som knej chcela prejst a hladam neake skusenosti niekoha my sme chodili k Danielovaj ale neodporucam je príjemná ako vred na zadku mala sa jej strašne bojí...

nelinka2011
10. dec 2013

baby prosím vás aj mna by zaujímalo prečo nie k Dzurilovej v Nr?ďakujem za odpovede...

lalinko2010
10. dec 2013

@nelinka2011
@majniknat
@helenkasabinka
Ahojte. My chodíme do Levíc MUDr. Dzurilla, drobec sa ho bojí, prvé tri vyšetrenia sme mali u MUDr. Dzurillovej, ale no neviem, nedala si vysvetliť nič, nepočúvala, proste hovorila len to svoje, boli sme na prvom kontakte, tak vyšetrenie ok, odporúčanie pre malého - mačku, zvieratá preč, pretože je alergik na ne, z krvy nevyšlo nič, žiadna alergia, postupne to už bolo ok, potom nás prebral MUDr. Dzurilla a má iný prístup, dosť hlasno rozpráva, ale na poslednom stretnutí bol fajn, počúval, snažil sa pomôcť. Takže dosť sa to zmenilo, ten názor, sestrička je super, vždy ideme na čas, kedy nás objednajú, bez problémov.
Treba skúsiť, lekár sa dá hocikedy zmeniť!

stanislavao
15. jan 2014

Mamicky, mate niektora sucasnu skusenost s MUDR. Olejarovou v GA - imuno-alergologicka. ideme k nej v pondelok so synom a dost sa obavam, ako zvladne testovanie na alergie. poznate jej ambulanciu, prostredie a tak. ked sme objednany, caka sa aj tak dlho, ci beru hned, ako sme obj? dakujem.

stanislavao
20. jan 2014

Chcela by som sem len napisat hodnotenie MUDR. Jany Olejarovej, kde sme dnes boli. alergologicko-imunologicka ambulancia v Galante. Velmi prijemna, mila pani doktorka. k detom ma dobry vztah. ochotna a trpezliva. aj sestricka je normalna, cize mozem tuto doktorku odporucit. boli sme objednany, cakali sme mozno 10 minut. plati sa 9e za objednanie. prijemne prostredie, nove, ciste, TV v cakarni, detske hracky, knizky, stavebnica v albulancii.

paula05
31. jan 2014

@lalinko2010 tiež sme chodili k MUDr. Dzurilovi... no neboli sme spokojní... malá sa ho bála... no prístup k deťom nemal dobrý, potvrdili mi to aj známe čo k nemu chodili. Tak isto ich deti mali z neho strach... Sestrička je veľmi milá a zlatá, no bohužiaľ o doktorovi sa to povedať nedá... možno odborník je, ale ja nepotrebujem aby mi tam dieťa chodilo vystresované...

milada300
26. apr 2014

Mudr. Dzurilova?..neochotna, chladna, lahostajna ( mozte jej vypravat co len chcete), ak uz nevie kam z konopy
odosle vas k psychiatrovi! Ta jej sestricka - bordel v cakarni, bordel v papieroch..a nakoniec jej uchvatna poznamka na mna ked som tam bola naposledy: to je ta co mala syfilis? Pritom jasne pred nou napisana moja dg. B99 bolera! Tak posudte ludia toto. Zvazujem staznost, aj ked na taketo veci nie som..

milada300
26. apr 2014

Konkretne sa jedna o tu dr. na prizemi hned v pravo, sestra namyslena, skareda jak zumpa, ked vyjde urcite zistite o koho sa jedna.. 😀

nara2
10. dec 2014

Baby ale su 2dzurilove,tak ktorú myslite?????a koho teda v nr odporúčate?????

lienka1978
8. okt 2015

Ja chodím s cérou k Danielovej, ale je to oničom, v škole skoro opakovala ročník a p. doktorka mi povedala, že je chorá ako každé priemerné dieťa, vraj je v norme, keď mala vymeškaných 134 hodín za prvý polrok a 140 hodín za druhý polrok. Bola aj v kúpeloch Lučivná, kam potrebovala aj odporúčanie imunológa, ale tie jej reči okolo toho.... . Rozhodla som sa zmeniť alergoimunológa. Kúpele cére pomáhajú a chcem ,aby na rok išla zase. Je to na 21 dní a schvaluje to poisťovňa dieťa má na to nárok do svojich 18 rokov za darmo, resp. za kúpelný poplatok 45e.

lienka1978
8. okt 2015

@lubkaaa dr. Jakubička v nemocnici, resp. oproti nemocnici

lienka1978
8. okt 2015

Ak máte často choré dti, treba ich dať do ozdravovní v Tatrách, alebo do kúpelov. Je tam príjemné prostredie. akúpele
Ozdravovňa Železnô: Krásna príroda, deti tam majú jeden obchod, chodia na výlety, v zime sánkovanie, lyžovanie, v lete túry. okolo 25e na 21 dní
kúpele Lučivná: Nádherné prostredie, vydno zasnežené štíty Vysokých Tatier, množstvo výletov, animátorky, deti koľkokrát nemajú na nič čas, pretože sú stále niečim zamestnaní. 45e na 21 dní
V oboch bola moja céra a veľmi sa jej tam páčilo. Vrelo odporúčam.

mimanr
8. okt 2015

My chodime do Medicentra Dzurilla. Problem trochu je, ze sa tam stale menia, rotuju..najprv sme boli u dr Dzurillovej, potom u jej manzela, potom u syna, u nevesty a najnovsie u inej doktorky, ktora sa dovtedy u nich zaucala (vzdy bola na vysetreniach prisediaca)..Tak musim stale kazdemu dookola hovorit to, co som uz povedala tomu predtym 😠 no ale zle to nie je, lepsie nepoznam, ja som ako dieta chodila danielovej, je taka chladna..potom som prestupila k dzurillovej, teraz, ako dospela, chodim inam..

lusike82
4. máj 2016

@lienka1978 Ahoj. Všade je napísane, že MUDr. Juraj Jakubička - detská pneumologická ambulancia, pediatria. Všimla som si, že ty ho odporúčaš ako alergológa - imunológa. Tak teraz neviem, či robí aj toho alergológa alebo je len pľúcny? Lebo tiež hľadám pre malého alergológa.
Dík za odpoveď.

angie15
26. apr 2017

Dobry den....potrebujem poradit ale fakt dobreho doktora alergologa ci doktorku pre 2rocnu dcerku..dakujem

lusike82
28. apr 2017

@angie15 ja chodim k doktorovi Kosturiakovi. Je na poliklinike na Klokocine. Teraz ma uz casenky, tak je to lepsie. Aspon nemusis tolko cakat a vies si to aj cez net odsledovat kedy budes na rade. Aj s doktorom som spokojna.

halynanm
9. okt 2017

Dobrý deň. Náhodou vie niekto kdo zastupuje MUDr. Máriu Letkovu? Mala ambulanciu imunológie a alergologie na Čajkovského 46.

fefka
25. jan 2018

@halynanm To by aj mňa zaujímalo, lebo som mala u nej kartu a teraz netuším kde ju hľadať..

halynanm
25. jan 2018

@fefka majú karty v archíve. Nenašla ona náhradu za sebe. Tiež som tam mala kartu.