Alergológ v Nitre

pvm3
21. feb 2023

Dobrý deň prajem, hľadám pre dcérku novú alergologičku v Nitre. Pozdáva sa mi MUDr Bugárová - máte s ňou prosím niekto skúsenosti? A ešte by som rada vedela Ak k nej niekto chodí, tak kam? Lebo som našla, že pracuje aj na Zobore aj vo fakultnej nemocnici...Ďakujem🙏🙏

matula77
21. feb 2023

@pvm3 ahoj, ja sice MUDr Bugarovu nepoznam, ale ja chodim ku Dr. Knizatovej(a citala som ze ma aj mensie deti) a ta je super. Je miesto Dr. Halamovej

pvm3
autor
21. feb 2023

@matula77 Ahoj Ďakujem za odpoveď. V podstate mi je jedno k akému lekárovi pôjdem. Ide mi o to, aby bola príjemná na deti, aby počúvala, rozmýšľala. Hlavne keď sa objaví niečo, čo je mimo tabuliek. U staršej dcéry bol problém, ktorý nezapadal do tabuliek. Teda všetko klasické čo sa dáva inde u nás nezobralo. A keď bolo treba riešiť ďalej, tak mi povedali: "je zlá sezóna" a bodka. Nikomu nezaujímalo, že dcéra má stále problémy... To bolo v LV. Prešli sme do NR k Dzurilovcom, ale to je jedno obrovské sklamanie. Takže hľadám ďalej...😉

isssabelll
23. feb 2023

@pvm3 my chodime k dr.Kosturiakovi,syn tiez nezapada do tabuliek a ma velmi nestandardne sa spravajucu alergiu,ja som s pristupom max spokojna, chodime odkedy mal syn cca rok.