Hľadám gynekológa a alergológa v okolí Stupavy

tynka1406
24. jún 2014

Ahojte.
Neviem ci to patri do tohto fora.
Prestahovala som sa do Stupavy a hladam si dobreho alergologa/icku mate s niekym skusenost a mozete poradit? Taktiez aj co sa tyka gynekologa/icky 🙂 na nete som nasla ale najlepsie ked niekto poradi a ma osobne skusenosti.

jellinga
24. jún 2014

@tynka1406 Ahoj, alergologa ti poradit neviem, ale gynekologa rozhodne MUDr, Zoltana Janyho, robi aj na Kramaroch, ale ma aj ambulanciu v Stupave. Je úžasny a určite odporúčam.

evina313
25. jún 2014

MUDr. Jany je ten mlady fešak 😉 ? je tam ešte Drab, Plichtova . plichtova je super, mlada, mila, empaticka, a hlavne perfekcionistka. ja som už bola u všetkých a vsetci su perfektní. avšak každu navstevu platíš, ultrazvuk tuším 8 a vysetrenie, teda za material tiež nejake 4 eura sa mi zda. ale ked clovek nechodi často, da sa.
alergologa nepoznam, ale viem že v Maste na hviezdoslavovej hned pri ceste je nejake sukromne centrum a je tam aj alergolog. aambulancia

serpentino
25. jún 2014

V Stupave je dr.Marek Drab,velmi si ho chvalia,takisto tam najdes aj alergologa na hlavnej ceste v sukromnom centre...skus si to vsetko vygooglit a pozri si diskusiu alebo recenzie na danych doktorov,to ti pomoze najviac

tynka1406
autor
25. jún 2014

@jellinga
@evina313
@serpentino
dakujem pekne 🙂 vygooglila som si a presne tychto co ste spomenuli som aj nasla len som chcela ci je to naozaj tak a ci bola spokojnost 🙂

evina313
25. jún 2014

bola, veľka 😉 teraz sa už objednava vraj cez net, neviem, nebola som ešte tento rok. ale je tam sestrička, robia prevažne poobede a večer, myslím že do 20.00

tynka1406
autor
15. júl 2014

@evina313 a mohla by si mi dat kontakt na pani doktorku Plichtovu? Akosi to nemozem na nete najst ☹ dakujem

evina313
15. júl 2014

@tynka1406 http://www.gynekologiastupava.sk/sk/Home
myslim, že priamo na ambulanciu nie je číslo, len sesetrička ma nejaký mobil...najnovšie sa teraz objednava cez internet. sama neporadim ako, lebo som sa este takto neobjednavala cez tuto stranku. mna to čaka tak o týžden.skus sa doklikat na tej stranke ku kontaktu.

tynka1406
autor
17. júl 2014

@evina313 dakujem uz som tam bola a vysetrovala ma pani doktorka Tomkova bola velmi zlata 🙂 naozaj dakujem za pomoc

evina313
17. júl 2014

@tynka1406 práve u tej som ešte nebola 😉 som rada, že, bola spokojnosť

lujza0412
14. sep 2015

Ahojte dievčatá, chcem sa opýtať na prístup sestričky na gynekológii Obyn v Stupave... neviem či len ja som mala takú zlú už prvú telefonickú skúsenosť, alebo som natrafila len jej zlý deň a inak je normálna. Normálne ma rozhodila jej prístupom, odmeraná, nepríjemná, nechcela odpovedať na moje otázky.

Podľa tehu testu som zistila, že som tehotná a je mi nevýhodné mať gynekológa v rodnom meste, tak som sa rozhodla zmeniť.

evina313
14. sep 2015

@lujza0412 ja osobne som s nou nemala nikdy problem, ale viem, že vela žien ano./ ja mam pocit, že mna si vzdy s niekym pomýlila a bola ku mne milsia 🙂 /
inak mimochodom, ja som už odtial odisla, napriek tomu, že som s lekarmi bola spokojna.
nevyhovoval mi ten termin objednavania. Mala som viackrát problem, ktorý som potrebovala riešiť a nie čakat na objednanie...a co sa týka sestričky...je asi aj dost vyčerpana...ona a aj lekari pracuju este aj v nemocnici na oddeleniach a ked je do 21.00 este v ambulancii.../ samozrejme, nie je to ospravedlnenie / 😉
držim prsty aby si sa spravne rozhodla a sama som zvedava na dalsie komentare 😉

lujza0412
16. sep 2015

@evina313 Dakujem veľmi pekne za odpoveď, keď už nič iné, aspoň si nebudem brať správanie sestričky osobne 🙂
Som objednaná 30.9. tak napíšem už aj reálnu skúsenosť...

dagmar_snake
12. okt 2015

Draba urcite neodporucam. Komunikacia 0-ova. Problemy v mojom tehotenstve zanedbal. Ked ich vyriesili v nemocnici po tom ako ma hospitalizovali,este mi na poradni vynadal a spraval sa vlemi arogantne... Sestricka bola ku mne takmer vzdy mila, do poslednej poradne kedy mi uz vytiekli nervy a chcela som vidiet kartu. Kedze lekar mi povedal jednu vec - ani sa nekukol do karty a sestricka druhu. Sestricka mala samozrejme pravdu.

6236
3. okt 2016

Sestricka v ambulancii gynekologie na stredisku bola ku mne vzdy neprijemna ,arogntna a povysenecka.Jednala naposledy so mnou tak,ze doktorka ju musela upozornovat ,aby sa ukludnila.Kvoli tymto skusenostiam pojdem radsej inde,kde sa budu ku mne slusne chovat a olutovala som ,ze som tam vobec isla. Myslim,ze potrebuje psychologa.Urcite neodporucam tuto ambulanciu

frantiseklotrinsky
21. feb 2019

@6236 ešte stále to tam tak funguje? Hľadám teraz gynekológa,tak či sa niečo zmenilo, či nové prišlo okrem týchto lekárov do Stupavy