Poraďte rýchly úver

9. mar 2022

Milé ženy/muži
potrebujem pomoc! Prosím, viete mi poradiť neaký rýchly úver?
Cca 5-6000 Eur by som potrebovala.
Teraz som vedená na ÚP. Hľadám si prácu samozrejme. Túto sumu potrebujem skrz zdravotných problémov a súrne.
Vek mám 28 rokov.
Prosím, poraďte mi! Túto hodnotu potrebujem súrne, prosím neodsudzujte ma. Za každú jednu dobrú radu

ĎAKUJEM 🙏

dadka128
9. mar 2022

Co tak ísť do banky, možno by bolo dobre mat spoludlžníka... Jedine, čo vám môžem poradiť, žiadne nebankovky.

dr_smajlik
9. mar 2022

No ako nezamestnaná ťažko.to by banka išla do obrovského rizika.musíš byť po skúšobnej a na účet ti musia prísť aspoň 3 výplaty. Jediná možnosť je,že by si vo svojej banke mala predschvalenu ponuku.ale tá väčšinou je skôr u ľudí ktorí to nepotrebujú.

sissy27
9. mar 2022

Nezamestnanému človeku so zdravotnými problémami nikto nepožičia. Ak by si vedela založiť napríklad byt, tak sú súkromné osoby, ktoré ti požičajú, ale o ten byt s najväčšou pravdepodobnosťou prídeš…

autor
9. mar 2022

Žienky, mamka je 3 roky pred dôchodkom. Ona je zamestnaná. Kvôli veku by si mohla zobrať spotrebný, či iný úver? Naozaj len 5000, nie viac.
Ona mi to navrhla a ja jej to jednoznačne chcem splatiť. Len žiaľ čas súri!

ĎAKUJEM každej za radu 🙏

luccija
9. mar 2022

Takéto rýchle úvery sú najhoršie."len" 5000 eur načo tak súrne potrebuješ peniaze?

0silvia0
9. mar 2022

nech sa spýta vo svojej banke. Ak má aplikáciu banky, vie si to naklikať aj sama.

lesana25
9. mar 2022

Ake zdravotne problémy to máš, keď potrebuješ takú sumu? A poisťovňa ti predsa zdravotne úkony sčasti alebo celé prepláca.

xiaomi_
9. mar 2022

mame to daju ,ale tebe nie lebo si na UP

sissy27
9. mar 2022

"len 5000" ? keby to bolo "len", tak ich vytiahneš z vrecka ako nič alebo aspoň zo sporiaceho účtu. Ale 5000€ je pre teba veľa peňazí a vo finále to nebude 5000, ale cca 6000, ktoré zaplatíš - ak to zvládneš splácať 4 roky po cca 120€. A momentálne nemáš z čoho splácať. Ako dlho si nezamestnaná? Aké sú tvoje šance sa zamestnať a v akej sfére? Lebo ak sa zamestnáš za minimálku, tak to vyzerá, že budeš ešte veľmi dlho v kolotoči pôžičiek a splátok.
Čo sú to za zdravotné problémy a riešenie za 5000€ ? Naozaj neexistuje iné? Dúfam sa nebavíme o silikónoch alebo zirkónových fazetách...

ladyblcha
9. mar 2022

@sissy27 tiez mi napadli skor take tie skraslovacie op.

diusqa761
9. mar 2022

@lesana25 možno si neplatila zdravotko preto tá suma. Môj chlap má krstnú, robila v Rakúsku opatrovateľku za 2000€ mesačne ale na živnosť, kašlala celé roky na platenie zdravotnej a keď minulý rok mala slepák musela si to celé sama zaplatiť , okolo 4000€-5000€ ju to celé vyšlo.

malinka158
9. mar 2022

@diusqa761 tak ak robila opatrovatelku v rakusku, musela si tam platit zdravotku. Inac by ju rychlo dali na exekuciu

diusqa761
9. mar 2022

@malinka158 založila si živnosť na slovenku

autor
9. mar 2022

V žiadnom prípade to nie sú skrášľovacie procedúry. To by som sa prepadla od hanby takéto si pýtať od mamky.
Na UP som 3 mesiace a pracovala som v BA. Len sme sa rozišli a museli sme sa finančne vysporiadať.

sisa_s
9. mar 2022

Tak potom aka liecba stoji 5000e?

diusqa761
9. mar 2022

Počkaj ako že ste sa rozišli a museli ste sa vyrovnať? To o čom zasa splietaš?

sasa1310
9. mar 2022

patent na dodrbkaný život ešte pred 30kou.

autor
9. mar 2022

@sisa_s Pozri, auto mám už v inzercii. Len ten predaj nejde tak rýchlo. Čiže tých 5000 by som ihneď splatila.

sisa_s
9. mar 2022

Moja otazka znela inak 🙂 naozaj ma to zaujima, co su zdr.problemy, kde sa surne plati takato suma

autor
9. mar 2022

Ženy, vy riešite načo potrebujem, namiesto ako by som vedela získať … Nemám čas toto všetko rozpisovať. Nevadí, ďakujem.
Idem zisťovať ďalej, majte pekný deň !

sisa_s
9. mar 2022

Ved ti napisali...ako nezamestnana ani cez banku, ani cez nebankovku nedostanes..namotas sa na nejaky odrb, kde z 5000e bude aj 10000 mozno raz a problemy

sissy27
9. mar 2022

@ladyblcha viem si ešte predstaviť za tú sumu dať opraviť chrup v katastrofálnom stave... len to je zas o zodpovednosti, pretože to nevznikne zo dňa na deň...

pre autorku: možno "vyzvedáme" preto, aby sme ti poradili nejaké lepšie riešenie ako za "len 5000", ktoré nemáš a zrejme aj budeš mať problém ich splatiť. To nie je o tom, že ti nedoprajeme úver, to je o tom, že sa snažíme pomôcť niekomu, pre koho žiaľ finančná gramotnosť je neznámy pojem a aspoň ťa skúsime ušetriť problémov.

luccija
9. mar 2022

Autá sa dnes predávajú ťažko, aby si sa neprerátala...

malinka158
9. mar 2022

@diusqa761 zo slovenskou zivnostou sa nepracuje v rakusku. No aj ked mala tu slovensku zivnost, po rokoch by ju tiez dali aj na slovensku na exekuciu.

lesana25
9. mar 2022

Ak by to bol akútny problem určite by ta v nemocnici nenechali zomrieť. To ako sa vyhýbaš odpovedi skôr naznačuje že o zdravotne problémy ani nejde. Rovno povedz že ti treba prachy na nájom a kauciu ked si odišla od chlapa, u ktorého si doteraz žila.

diusqa761
9. mar 2022

@malinka158 môžeš sa jej opýtať aj chceš 😉 a áno, môžeš pracovať na Slovensku živnosť keď ideš cez slovenskú agentúru a práca v Rakúsku je len ako subdodávateľ. Môj chlap jednu dobu tak robil tiež , živnosť u slovenskej firmy , subdodávateľ Nemecká firma takže áno ide to. A predstav si že mala s nimi naplánovaný splátkový kalendár ale momentálne znova začala chlastať a o prácu pravdepodobne príde.