Nákupné maniačky

6. nov 2023

Som jedina komu prisiel dnesny diel NM ako parodia?

syslik81
6. nov 2023

ono je to parodia uz neaky ten piatok .. ved to je cele hrane .. vyhodia ich v nakupnom centre ale maj obmedzene kam mozu ist ,. cim vacsia truba tym lepsia sledovanost a vyhrotene hadky aby zaujali .. cim vacsia p..a tym ti lepsie zaplatime .. a rovnako hlupe zenske sa na to budu pozerat .. rovnako ako farma, bez servitky a podobne blbosti

autor
6. nov 2023

@syslik81 aha, ja ze to len tento diel co som zapla. Lebo toto bola naozaj parodia…

sisa_s
6. nov 2023

Ja som to dnes mala zapnute pri upratovani a stale, ked som sa pozrela, tak ta stara Eva tancovala, valala sa po zemi, "masirovala" sa chlpatymi papucami... asi to padlo na uroven Bez servitky, cim vacsi exot, tym lepsie...

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy084
6. nov 2023

otrasné niečo...fakt som neverila vlastným očiam... a tento týždeň to už ani nezapnem...jojka ide dolu vodou...

autor
6. nov 2023

@katy084 ale ta pani postarsia ani nevyzera, ze to ma v hlave v poriadku. Kedysi Polnisova&spol parodovali rozne relacie a dnesny diel NM bol naozaj ako parodia. Hroza

barborachors
6. nov 2023

tvorcovia uz nevedia ako to zbulvarnit, tak taketo trapnosti skúšajú zaviesť. Chora retardovana pani mi prisla ako bezdomovkyna, ktoru zlanarili za honorár tam robiť sasa. Dnes mi to zrovna pripomenulo show Mama ozen ma. Otras. Tie mladé baby nevedeli, kam kukat 🤦‍♂️ Az na tu mladu Cesku, ta mi prišla zrovna tak protivna ako ta dementna pani.

girl2524
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa_s
7. nov 2023

@girl2524 top komentar:

estellas
7. nov 2023

Ani predtým nemala tá relácia nejakú vysokú úroveň, ale teraz sa mi zdá, že to ide dole vodou úplne. Pozerala som to, páčil sa mi ten koncept relácie, že si majú vytvoriť outfit na určitú tému. Nebaví ma, pozerať ako sa tam hádajú. Tento týždeň to nebudem sledovať, to že televízia si robí sledovanosť na niekom kto to nemá v hlave v poriadku mi príde úbohé.
Aj keď tv joj už to robí dlhšie aj v bez servítky.

autor
7. nov 2023

@girl2524
@sisa_s ok cize nie som jedina kto si to vsimol, ze zrazu ma zmuzely hlas 😀

katy084
8. nov 2023

určite nieje v poriadku...

sisa_s
8. nov 2023

@ericka2503 mohla si tam napisat upozornenie: Nevhodne pre citlive povahy 🙈😅😅

viky7
8. nov 2023

no, tak ten fb je sila.. ja že ju zobrali niekde z ulice 😀 a ona cez 1000 sledovateľov na tom fb má...

estellas
8. nov 2023

@ericka2503 To kde tancovala ? To vyzeralo ako nejaká verejná akcia, či sa mýlim ?