Nákupné maniačky

17. nov 2023

Baby pozerám nákupné maniačky obcas, ja nie som nejaká krásavica, ale tiež ženy to čo robia do sebou? Akoze ja neviem, toto sa im páči? Alebo vám? Veď vyzerajú hrozne chudatka, stavím sa, že bez tých pier a tých úprav by boli stokrát krajšie a sympatickejsie, ja nechápem tomuto trendu. Jasné,nech si každý robí do sebou čo chce, to je taký výkrik do tmy a ani, mám aj dôležitejšie problémy.

petronellla87
17. nov 2023

Ja uz som to musela prestat pozeravat tento tyzden lebo tam su strasne pizdy😁 chybaju mi tie stare casti, kde byvali obycajne normalne baby

autor
17. nov 2023

@petronellla87 ja som to tiež rada pozerala, ale celkovo v každom programe sú buď takéto dofusované ženy, s minimom inteligencie alebo lgbti a pod. Akoze v podstate nič proti nim,ale prečo je toto v každom programe nerozumiem...

ejbyk
17. nov 2023

Akurát som to dnes náhodou zapla a zdieľam úplne rovnaký názor ako ty...
Ani som to nemohla dopozerať, mi ich bolo až ľúto...
Otrasné a s krásou to nemalo nič spoločné...

autor
17. nov 2023

@ejbyk veď presne, ja žasnem, fakt je a mám milión chýb, riedke vlasy, a veľa iných nedostatkov, ale dnes som si povedala,že oproti nim vyzerám asi nakoniec super 🙈🤣 ešte začnem byt so sebou spokojná keď tam pozerám toto🤣🤣

angela85
17. nov 2023

Ale takéto sú v každej relácii, je to strašné,aj tu na mk,niektoré známe. Ja sa už tiež nad tým pozastavujem. Možno by to mohlo vyznieť ako závisť,ale fakt tie baby vyzerajú príšerné s tými napichanymi perami,nalepenými mihalnicami, gelovymi nechtami, vlasovymi klipmi. Už je dnes taká nejaká normálka mať hubu ako kačka a už vôbec nie sú výnimkou rôzne iné úpravy,ale ony sa tým skôr zhovadia ako urobia peknymi

vanilkovazmrzka
17. nov 2023

Pred rokmi stare diely tiez neboli zrovna prehiadkou intelektu a prirodzenosti. Bohuzial produkcie tychto show idu len po cislach sledovanosti, a cim vacsie kreatury, tym vacsia popularita… pomohlo by na to, keby to ludia prestali sledovat, ale to sa nikdy nestane.

autor
17. nov 2023

@vanilkovazmrzka presne, ja takéto programy typu bez servítky apod ani nesledujem, lebo všade musí byť blbec, gay,lesba,lgbti a pod. Akoze veď nech tam sú,keby to bol program o varení,ale to ma od toho ďaleko,dnes čím si väčší blbec,tým skôr sa dostaneš do telky

autor
17. nov 2023

@angela85 veď presne,ja som obyčajná žena, s veľa vecami nespokojná,ale nakoniec asi vyzerám ešte celkom dobre oproti nim. Horšie je,že takéto čuda sú vzorom pre dnešné pubertacky,ja sa bojím toho, čo bude po uliciach chodiť o takých 20 rokov.

janulka1802
17. nov 2023

Tá Lindita vyzerá min o 10-15 rokov staršie. Súhlasím s tým, že vačšinou si tie baby tými úpravami "pohoršia". Je to však otázka vkusu. Ony sa určite takto "čudujú" nad prirodzenými ženami.

huxy
17. nov 2023

A ešte aké veľké sebavedomie majú 🤷🏼‍♀️

daniela2202
17. nov 2023

My sme sa dnes tak dobre na tom zasmiali.... no čisté kačice .... a to sedeli pri nás aj chlapi ... 😂😂😂👎👎👎

elmivelmi
17. nov 2023

Chod do skupiny plasticka chirurgia,taˇ by ta za taky nazor ze umele oery,ci mihalnice je skarede hned vybodili zo slupiny🙂

mamickalisticka
17. nov 2023

Mne sa dnes veľmi páčila tá, ktorá vyhrala a aj tá blondínka, čo mala ten zelený sveter. Prirodzené pekné ženy. Páči sa mi aj Ema Fajnor, úplná zmena pri všetkých tých vyumelkovanych ženách. Tá lindita otras, jedna veľká katastrofa, hlavne tie mihalnice, ani oči jej nebolo vidno keď sa pozerala do kamery 😂 a ústa ani nehovorím, úplne spackané. A dokonca aj tá čo ich maľovala ich mala príšerne veľké. Nepochopím túto módu 🥴

estellas
17. nov 2023

@mamickalisticka Valika bola z nich najsympatickejšia. Poznám ju z videnia, mala u nás v meste koncert. Ona spieva príležitostne.

kristiii
18. nov 2023

Pre mňa sú teda podobné ženy ako tá blondína a čiernovláska oveľa väčším strašiakom ako napríklad lgbt a čudujem sa, že sa tomuto problému nevenuje minimálne toľko pozornosti ako im. Ja by som asi skôr rozdychala, keby mi syn dovedie domov normálneho chalana ako takúto ženskú. Ale tá Valéria bola veľmi pekná a sympatická.