Akú hudbu počúvate?

marton_popradske
Moderátor
9. nov 2017

Počúvate pred spaním hudbu? Akú máte najradšej? Slovenskú, zahraničnú?
Metal? Hip hop? Verdiho? Dajte nám vedieť 🙂 Ja dnes počúvam nórsky Satyricon. Krásny večer.

kokorunecka
9. nov 2017

Ja najradšej počúvam Iné Kafe 😍

tatianasevcikova
9. nov 2017

Ja zahraničné asi najčastejšie Ellie Goulding alebo Sia no rôzne ale častejšie ženy ❤️a stále počúvam keď sa dá

tyelde
9. nov 2017

Metal 🤘ale pred spaním radšej klasiku, príp. Helen Jane Long, Yiruma, Einaudi a podobné 🙂

cilkau
9. nov 2017

ja počúvam zahraničné bon jovi a iné ale aj 80-90 ale aj tohtoročné ale sa mi musia hodiť rock pop 😍❤👍😉🌜

dorottka
9. nov 2017

taktiez primarne metal (aj norsky trve kvlt bm :D ) alebo rock, ale striedam kludne obcas aj s dakym popikom, priznam sa 🙂

tonka939
9. nov 2017

momentálne na "VŔBE" od Desmondu a na SII.

majocka24
9. nov 2017

Ja s detmi uz iba tie ich detské pesničky a tie su veru najkrajšie 😍

s1m.one
9. nov 2017

fuha, to by som na teba nepovedala 🙂)) ja pocuvam breakbeat era - skoda ze vydali len jeden album

https://www.youtube.com/watch?v=ttcwcaALXZw
onmaria
9. nov 2017

Ja mám rada ceskoslovensku hudbu,pre niekoho možno trápne,ale taká Tublatanka stojí za to,aspoň spievajú o niečom.takisto mám rada štýl Čechomor a pohodové pesničky od Gotta..zo zahraničných napr.Tina Arena,alebo Lara Fabian..a samozrejme,že detské..keďže mám deti,takže napr.Jaros leti

s1m.one
9. nov 2017

@tyelde yiruma aaaano - river flows in you ❤

martinkaha
9. nov 2017

Horkýže slíže😀

ivanka12311
9. nov 2017

U mna su srdcovky tie stare hity...ako Cher, Erasure, Modern talking, alphavile atd...tie sa aspon daju pocuvat...ja nenavidiiiiiiiim metal :D ...sto ludi sto chuti 🙂

cadulka2908
9. nov 2017

Vacsinou mam pustene radio tak ,,vsehodruh,, a s detmi ich detske hity 😉

kupcovci
9. nov 2017

Ja s kazdeho roska trosku s detmi detske,s manželom scooter a ja mam rada roxette,a slovenske:desmod,katka knechtova 🙂

karolin2
9. nov 2017

Pri deťoch veľmi veľa možností nemám, takže Spievanka, Smejko a Tanculienka, Fíha Tralala, vynechala som niečo? ........😍😍😍 ....... a ešte predsa Miro Jaroš 😍

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@onmaria Tublatanka je pecka!!

silvinkakrajcirova
9. nov 2017

Ja slovenske kapely ako zoci voči, iné kafe, no name, imt smile, desmod 🙂

jankaajanko
9. nov 2017

Aj s každého rožka troska je mi jedno aj ludovky😀

morec
9. nov 2017

Baví ma Spotify, takže tam čo mi príde do ucha.

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@kokorunecka super slovak.punk

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

👍

marton_popradske
autorModerátor
9. nov 2017

@cilkau super

aadrika
9. nov 2017

Ja mám najradšej U2 ,Adele ❤

lilyianka
9. nov 2017

@marton_popradske ked som bola v puberte tak som veelmi mohla HIM 👍 no a par rokov dozadu som zacala pocuvat 30 seconds to mars...takisto mam rada Apocalypticu ✌
Ellie Goulding,Team,Horkyze slize,Instinkt, Kabat, Depeche mode, Swedish house mafia,Sugababes,Prodigy...proste vsehochut 😊 a podla nalady

siska012
9. nov 2017

Najradšej rock a staré hity od 50-90 roky a to nemám ani 20 ... nemám rada rap ( jedine čo môžem je Eminem ) a pop si tiež vypočujem ale rock je TOP !

ivanka12311
9. nov 2017

@siska012 ved Eminem tusim tiež repuje 😀 to je este staaaale fajn draheho kamoš ma asi tak 35r a počuva Twinsky😂😖 ....ja ked som to pocula vravim preboha to co je za mraukanie ako sa toto moze niekomu pacit😲

ivanka12311
9. nov 2017

@marton_popradske aj Gladiator 🙂

erikaemkina
9. nov 2017

Nemám rada pomalé a smutné , niečo také reske
"aby to malo svoje gule " a zaujala ma táto , tu si pustím aj 5x dookola ..
https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s...