Máte skúsenosti so striasaním a ľakaním sa dieťaťa?

viktoriam84
8. júl 2019

Ahoj maminky
Mam 6a pol mesačného synčeka ktorý má od narodenia problémy so spánkom.. Neustály plač, nepomáhalo nič ani nosenie ani čičikanie ani hojjdanie... Ale prežili sme to... Lenže čo mňa najviac trápi a viem ze toto mu nedá spávať, že už keď taky unavený že vidím ze mu padajú ocka, tak vtedy to začne... Trošku zadrieme a akoby sa ľakol, rozhodí rúčkami aj nozkami a začne brutálny plač a krik akoby ho to za bolelo a zase dookola za drieme a opäť s nim strasie.. Nneda sa nato ani pozerať... A aj keď mi už konečne tvrdšie zaspí, tak stále so sebou narába.. V perinke byť nechce a boli sme s tým už všade ale nikto nám nevedel povedať co to môže byť... Prosto ulakovy reflex, lenže taky silný som fakt ešte nevidela a taky intenzívny.... Nemáte s tým niekto skúsenosti? a

ydnew
8. júl 2019

@viktoriam84 my sme mali tiež s týmto problém a mala bola fakt velka do perinky sa nezmestila chvála bohu dostali sme darom ulitku a od vtedy dom na ňu nedala dopustiť kým sa zmestila spávala len v nej a spokojnosť akože neboli to hodinové spanky ale to nemá dodnes a to má 2,5 r stále neprespala noc ale aspoň nemala ,,ulakovy reflex,,

evkamotka
8. júl 2019

A aky je stary? My sme maleho velmi dlho kvoli tomu viazali do perinky (ruky dnu) lebo nimi zo spanku trhol, metal a rusilo ho to

viktoriam84
autor
8. júl 2019

@evkamotka ma 6 mesiacov a v perinke byť nechce

viktoriam84
autor
8. júl 2019

@ydnew mali sme aj ulitku ale išiel sa v nej zblázniť

lindusss2016
8. júl 2019

@viktoriam84 a skusas ho davat na brusko? Myslim spat

viktoriam84
autor
9. júl 2019

@lindusss2016 áno skúšala ale vždy dvíha hlávku

megyi1711
9. júl 2019

@viktoriam84 aj mne to maly robil ale potom to prestalo,ja som davala spinkat na bok a vtedy to nerobil iba ked soal na chrbatiku

evkamotka
9. júl 2019

@viktoriam84 nj skuste nieco obdobne, neviem....

dom_evi
9. júl 2019

hmm ako najlepsie by mozno bolo uzviazat do perinky, no nie kazde dieta to znesie. tazko no treba poskusat vsetky mozne polohy. mozno to v niektorej nebude az take intenzivne