Som v 26. týždni a mám bolesť v podbrušku

samara9
19. feb 2014

Ahojte, dievcata, chcem sa opytat, som v 26tt, od piatka beriesm magnezium, dva k,rat denne kedze podla dr sa jej zdalo ze mis labo tvrdne brusko, ja som si to nevsimla nikdy, no a od pondelka ma strasne boli v podbrusku, mala ssa uz od nedele aj menej hybe pohne sa sem tam iba ze citim a boli ma cela maternca, predtym ma to bolievalo rano ked som sla na wc ked ako keby mi uz aj male tlacilo na mechur ( cez noc nejdem) a pod. teraz ma to boli cdost casto, sem tam ma v popine pichne sem tam v kostiach ale ta bolest maternice je ok?????podbruska teda?

nikolet_89
19. feb 2014

@samara9 je to ok dietatko rastie cele vnutro sa meni a prisposobuje, pohyby lahni si do postele bud v klude urcite babo ucitis ak nebude spinkat 🙂 ak si niesi ista tak zbehni za dr ale malo by to byt ok

sabina1975
19. feb 2014

@samara9 boli ta podbrusko , citis menej pohybov a pises na kona sak zavolaj na gyndu a konzultuj to so svojim lekarom ak ti tu napisu ze je to O.K. a nieco sa stane babu tak potom co si mysliz ze si to vezmu na svedomie zeny co ti povedali ze to nic nie je na problemy su lekary a nie modry konik

samara9
autor
19. feb 2014

@sabina1975 ale vsak ja som u dr bola, a dala mi na to magnezium............a mna ot boli rano ked idem na wc po celej noci to podbrusko,,...dieta je menej pohyblive z magtneizia
mna zaujmalo ci to aj tu niekto tak ma, ci aj ostatne zeny

sabina1975
19. feb 2014

a neviem mam 3 mesacnu dcerku bola som pocas tehu 3krat v nemocke lebo som mala slabe pohyby pises ze v piatok si bola u dr. a od pondelka ta boli tak som vydedukovala ze ta to zacalo boliet az po navsteve ja som ti len povedala svoj nazor pretoze nik ti neporadi lepsie ako anonymne forum

anairam
19. feb 2014

Mala som podobný stav, nakoľko som v 31 tt. Mala som tlaky v podbrušku aj tvrdnutie volala som svojej gyne.a tá ma okamžite poslala do nemocnice. Tak že v tvojom prípade by som určite nečakala a šla by som buď ku svojej gyne. alebo rovno do nemocnice.

kkristin
19. feb 2014

Dieta nieje menej pohyblive z magnezia magnezium len upokojuje maternicu aby si nemala kontrakcie... nie pohyby babatka..

samara9
autor
20. feb 2014

@anairam ja som volala svojej dr ze ma boi podbrusko a mi povedala z eje to ok, male ozlo za posledne dva dni velmi s a hybe sa ostosest 🙂

samara9
autor
20. feb 2014

@anairam a za dalsie nemam tlaky v podbrusku a ani tvrdnutie

samara9
autor
20. feb 2014

@kkristin no mne dvaja dr povedali ze to pôsobi aj na dieta a je menej pohyblive,..si dr?

samara9
autor
20. feb 2014

@sabina1975 no to bol pokus o sarkazmus?ja som dr aj volala ale mi povedala ze je to okej, zebolesti podbruska su okej male sa hybe uz dost z aposledne dn neviem preco bolo take malo pohyblive tieto dni

emelia18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre