Som v 25. týždni a necítim pohyby

kikaaa579
6. sep 2022

Ahojte som v 25 týždni a dnes som celý deň necítila pohyby bäbatka, no už je večer a ja ležím už asi dve hodinky v posteli a stále necítim žiadne pohyby ani kopance a príde mi to trošku divné kedže malý od vtedy ako začal kopať to bolo cca v 19tom týždni tak každý večer hneď ako som si ľahla do postele bol strašne aktívny a hlavne keď aom zjedla niečo sladké, tak ako aj teraz no stále nič. Včera som bola na kontorole u doktorky a všetko bolo v poriadku robila mi aj ultrazvuk a vravela, že malý dáva riadne kopance a že takto to má byť, že takto si to ona predstavuje. Len mám nízko placentu, ale pobedala, že to nie je žiadny problém lebo placenta sa rastom maternice bude posúvať sama. Asi veľmi panikárim a stresujem, ale som prvorodička a toto je naše vytúžené bábätko. Mám sa obávať a ísť radšej k doktorke alebo na pohotovosť alebo čo mám robiť? Vopred ďakujem za každý jeden komentár, aj za tie negatívne..

babovka2321
6. sep 2022

@kikaaa579 v tehotenstve radsej ist 100x zbytocne ako raz neist, ked naozaj treba.

pribinak
6. sep 2022

@kikaaa579 tak pre pokoj duše skoč na pohotovosť

anjelicek26
6. sep 2022

Ziadne negativne komentare pocut nebudes, moj lekar vravel, ze ked necitim osem hodin babatko, ani tak, ze sa dam v predklone na styri a vypijem pohar horucej cokolady, tak smer pohotovost...

kacena1991
6. sep 2022

Radsej by som sla, mozno je len lenive mimco dneska ale tak istota je istota

cecilia29
6. sep 2022

Ked som rodila tak na pohotovost prisla zena co neciti pohyby, dr. aj sestricka sa jej okamzite venovali, vobec sa netvarili ze prisla zbytocne . Nastastie bolo vsetko ok a vsetkym odlahlo

kiki68
6. sep 2022

Ist na pohotovost, proste radsej zbytocne ako lutovat

baxira
6. sep 2022

U mňa vždy pomohlo, keď som sa napila studenej vody z chladničky. Vypila som pohár a malý sa hneď ozval ☺️.
Keby som necítila pohyby a dieťa by nereagovalo na nič overené, išla by som k môjmu gynekológovi (ak by to bolo počas ordinačných hodín) alebo na pohotovosť. V tehotenstve jednoznačne radšej ísť zbytočne (a mať pokoj na duši) ako to podceniť a potom ľutovať...

any_soj
6. sep 2022

@kikaaa579 ahoj. Ste ok?

babydesire
6. sep 2022

Ako to dopadlo ? 😳

kikaaa579
autor
6. sep 2022

@babydesire Tak bola som na pohotovosti a malý je našťastie v poriadku. 😊 Hneď mi spadol kameň zo srdca a aj slza vyšla, keď mi doktor povedal, že je v poriadku a ukázal ako bije srdiečko. Povedal mi, že môžem ísť domov a s kľudom ísť spať. 😇 a teraz akurat ležím a malý dáva o sebe už vedieť.😁 .... a ďakujem za komentáre baby.😇

babydesire
6. sep 2022

@kikaaa579 oooch boze to su dobre spravy 😊😊😊😊 tak si oddychni a davajte si na seba pozor

kikaaa579
autor
7. sep 2022

@babydesire ďakujem😊

taktotedanie
7. sep 2022

Prave na taketo situacie som si objednala angelsounds, uz som sa tak raz rano zobudila a necitila pohyby - uplna panika ale ked som sa zacala rozpravat s partnerom babatko sa zobudilo, hned som to objednavala, teraz len prilozim, popocuvam chvilku a som pokojnejsia, je to skvela vec

katka3212
4. dec 2022

@taktotedanie ak necítim pohyby od vcera večera , ale cez angelsound mu srdiečko pekne bije , tak je všetko ok ? Ďakujem

taktotedanie
4. dec 2022

@katka3212 ak ste citili a zrazu nie hoci cez angelsounds pocujete aj tak by som sla hned na vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre