Krvácanie po pohlavnom styku v 5. týždni

tinaa64
12. okt 2016

Ahojte.... som v 5tt a vcera som mala pohl.styk s mojim muzom.... doobedu som si nasla krv na plachte....predtym a ani teraz ziadne spinenie ani krv....moze to krvacanie sposobit pihl.styk? alebo to moze byt nieco vazne....k lekarovi som objednana az 4.11....pred tym ako som nasla tu krv som si robila test..aj bol pozitivny..ciarka silna...

sibalka21
12. okt 2016

@tinaa64 ano zevraj sa to stava, ja som bola v 8tt a zacala som krvacat tak sa ma lekarka pytala ci sme mali sex, ze je dost mozne ze to mam z toho.... ak sa moc bojis chod k lekarovi

tinaa64
autor
12. okt 2016

@sibalka21 ..uz som volala zajtra ...sestricka mi povedala ze keby som nevedela ze som tehotna tak to neriesim...ale ze ked velmi chcem tak mam prist...no aspon budem vediet na čom som ☺.tak dufam,ze bude vsetko ok

zdena12345
12. okt 2016

urcite kontrolu sonom🙂 drzim palce. my sme museli sex obmedzit cele tehotenstvo...

tinaa64
autor
12. okt 2016

@zdena12345 dakujem... takze dobre ze som sa objednala... ?

zdena12345
12. okt 2016

@tinaa64 jasne. ja som krvacala (teda nebol to potok krvi ale niečo áno) 2x a oba som mala hematómy a nechali ma v nemocnici. čo môžeš urobiť aj teraz sama: nehýb sa. ľahni si a odpočívaj, nič nedvíhaj, zbytočne nechoď a nenamáhaj si brucho.
radšej bež aj 100x na kontrolu než keby si mala ľutovať...

limetka55
12. okt 2016

@tinaa64 Určite si urobila dobre.. Je jasné, že krvácanie by si pravdepodobne neriešila, kebyže nie si tehu, ale práve preto, že si tehu, tak je dobré, že to riešiš.. Vtedy sa má riešiť každé krvácanie.. A radšej nech ťa pozrú a zistia, že je všetko ok, ako by si mala nad tým rozmýšľať a obávať sa.. 🙂

tinaa64
autor
12. okt 2016

Baby dakujem vam velmi pekne za rady....pokusim sa co najviac oddychovat pri tej mojej nezbednici..☺....verim ze vsetko dobre dopadne 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre