Krvácanie po každom pohlavnom styku

moncicatko19
9. júl 2012

co znamena ked krvacam po kazdom pohl.styku samozrejme styk mam len s manzelom, krvacanie trva cca 5 dni vobec ma neboli brucho ako pri menzese....mavate to aj vy?

liz_lemon
10. júl 2012

@moncicatko19 ty chod velmi rychlo ku gynekologovi, nechapem ze si tam uz davno nesla

buffinko
10. júl 2012

@moncicatko19 nie je to normálne, zdravá žena po sexe nekrváca. príčin môže byť veľa, nechaj sa vyšetriť.

tinki
10. júl 2012

@moncicatko19 Súhlasím s babami, krvácanie nie je v poriadku..Čím skôr na vyšetrenie...

simsalabim
10. júl 2012

Hned chod ku genekologovi...pricin moze byt vela, od banalnej infekcie, cez ranku na krcku maternice, predrakovinove stavy az po zavazne onkologicke ochorenia. Cim skor, pojdes, tym lepsie...naozaj nerozumiem, na co cakas.
Spominas, ze mas ranku na krku - krvacanie moze sposobovat prave ranka. Ak robi taketo problemy, osetrias ju zmrazovanim alebo vypalovanim. Vraj nie prijemne, ale nebolestive...Ja mam tiez ranku na knrcku, skoro 6 rokov po porode nerobila ziadne problemy, ale posledne mesiace ano, sem tam pos tyku krvacam. Hned som upalovala na gyndu, urobili vsetky vysetrenia vratane cytloogie na vylucenie rakoviny. Som v poriadku, ale ranku mi idu po lete vypalit - lekarka povedala, ze az po lete, aby som v lete mohla plavat...