Je to mimomaternicové tehotenstvo?

barbora2892
3. aug 2023

Ahojte, všetko začala v pondelok 24.7. kedy mi ms meškala 3 dni, spravila som si test, keďže sme sa snažili a bol pozitívny, no v tej sekunde ako som cikala do pohárika som dostala ms, myslela som, že som potratila, pre istotu som si spravila ešte test (po skončení ms) a bol znovu pozitívny, čiarka ešte silnejšia, o týždeň v pondelok som bola u gyn, ktorý na sone nič nevidel, zobral mi krv a hcg bolo pozitívne, mala som prísť k nemu na druhý deň (utorok) a znova nič nevidel, zobral mi zase krv a na druhý deň som volala na výsledky, hcg ešte o niečo málo stúpol (na 450), v ten deň navečer som začala minimálne krvácať, išla som znova ku gyn, znova nikde nič nevidel (ani maternica, ani vaječníky/vajíčkovody), len povedal, že mám zakrvácanú maternicu, preto som krvácala, odkedy som od neho odišla mám mierne bolesti v podbrušku (ako keby menštruačné) a skor na pravej strane, trochu aj bedrový kĺb ako by ma bolel, objednal ma o 2 dni (piatok), čiže zajtra mám prísť a dohodneme sa čo ďalej, máte prosím niekto s týmto skúsenosti? hrozne sa bojím

nelca0510
3. aug 2023

@barbora2892 nuž,možno ťa pošle na sono do nemocnice,nech oni zistia,kde to je

barbora2892
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre