Dráždivý kašeľ v 2. trimestri a Stopkašeľ sirup

pepu
16. dec 2014

Ahojte, som v 17.tt, bolí ma hrdlo, som zahlienená a trápi ma suchý dráždivý kašeľ. Lekárka povedala, nech si v lekárni niečo kúpim...tak mi ponúkli STODAL, ktorý poznám a STOPKAŠEĽ SIRUP (Bylinný sirup Dr. Weiss). Máte s ním niektorá skúsenosti? Píšu, že sa môže aj v tehu..pomohol Vám? Rozmýšľam ktorý si dať...

evittam
16. dec 2014

@pepu Skusala som obidva,pomohli. Na zahlienenie môzes aj Sinupret. Tiez som si robievala cibulovy sirup a caj z cerstveho zazvoru.

materina_duska
16. dec 2014

Ahoj, ja som bola na tom pred týždňom podobne - Stodal mi absolutne nepomáhal, aj v lekárni mi povedali, že je slabučký. Mne sa osvedčil skorocelový sirup od Dr. Theiss. Takmer okamžitý efekt a to som sa dusila dva týždne.

hrjanka
16. dec 2014

sirup stopkašeľ som začala používať v tehotenstve a používam ho aj teraz, pri dojčení, keď som prechladnutá a nedám naň dopustiť. Do dvoch dní mám dýchacie cesty čisté, a to som pred tehotenstvom mala každý mesiac zapálenú priedušnicu a odkedy používam tento sirup, nemala som ani raz, ani k lekárovi som nemusela ísť a to bývam chorá niekoľkokrát do roka.

pepu
autor
16. dec 2014

Takze skor skusim ten Stopkasel ako Stodal...prvu davku som dala Stodal,ale v lekarni mi povedali, ze v podstate mozem aj oba naraz. Mne Stodal kedysi zabral, potom uz nie...asi to fakt treba chytit hned na zaciatku a teraz uz kaslem celkom slusne...tym mi tentokrat v podstate zacala choroba :/

karolinka1991
13. dec 2022

Ahojte, moze sa v tehotenstve uzivat Stopkasel aj dlhsie? Lebo v lekarni mi povedali, ze len 1x za den a max par dni, pricom v pribalovom letaku je uvedene 3x a aj dlhodobo 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre