Bolesť v podbrušku kvôli zápche v 27tt

danka511
25. jan 2019

Chcela by som sa spýtať ci ma niektorá skúsenosť. Môže zápcha a zastavené vetry v tehotenstve (som 27tt) spôsobiť bolesti v podbrušku, až také akoby kŕče? Mávam to cca 1 deň a potom po WC to prejde, ešte tak deň cítim pod bruško také ubolene ale potom v pohode. Mate niektorá podobnú skúsenosť, či utekať k lekárovi ci je všetko ok. Pohyby cítim normálne. Ďakujem

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ja197
25. jan 2019

@ptmt1011 čučoriedky nie !!! Tie ešte zhoršia zápchu...slivky, šťavu z kyslej kapusty a pod

atislava9
25. jan 2019

Ja som tiez mala problem, ani nie tak krce, ale bodava bolest dole v podbrusku; ako ked je proste plne nevyprazdnene crevo a tlaci to tam. Pomahali mi susene slivky namocene na noc vo vode a rano som ohriala a vypila tu stavu, a uplne najviac mi pomohlo vzdy acidko, ale sprevadzali ho krce 🤷‍♀️

daom
25. jan 2019

@danka511 ja mavam presne to iste. Prvy krat (asi v 23tt) ked som to mala, som sa dost vystrasila, boli to krce v podbrusku, netusila som co to je, ale ako pises, po wc to preslo. Myslim, ze to nie je nic neobvykle. 😉

danka511
autor
25. jan 2019

Ďakujem veľmi pekne, ešte poskusam a určite spomeniem Dr 🙂

danka511
autor
25. jan 2019

@daom no ja presne to iste hneď mam strach ci je všetko v poriadku, ale malinke si kopka tak snáď ano. Akurát ze po WC ten deň mam ešte tie miesta také ubolene akoby :(

danka511
autor
25. jan 2019

@atislava9 áno presne také niečo, ťažko popísať nejakú takú bolest🙂 ďakujem vyskúšam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre