Bolesť podbruška v tehotenstve

mirka960
2. feb 2022

Už asi hodinu mám bolesti podbruška a ťahá to az k vagíne neviem presne koľko som v týždni ešte som nebola u doktorky ale boli ma veľmi podbrušku je to normálne či ?

anjelik44
2. feb 2022

@mirka960 keď sú bolesti nonstop a neznesitelne ake nezvyknes mat isla by som na pohotovost

diamond007
2. feb 2022

@mirka960 jasné, rozťahuje sa maternice. Ak je to v norme, môže sa to podobať menštruácnym kŕčom

evuska135
2. feb 2022

@mirka960 jo jooj ja som mala cele tehu bolesti, natahovanie koze, vkuse nieco, potom prislo tvrdnutie brucha

michaela66
2. feb 2022

Mna bolelo v podbrušku prvé tri mesiace nonstop…

luci_ba
3. feb 2022

@mirka960 cele tehotenstvo budes pocitovat rozne pichanie, tahanie, hlavne na začiatku je to bolest ako pri menzese. Ak mas ale zly pocit ze niečo nieje ok, kludne zbehnu za dr. Radsej 100x zbytočne

tina.olbreitova
3. feb 2022

@mirka960 ako ti je teraz? mňa už vyše týždňa bolí vpravo....bola som u lekára....všetko ok....bolesti dakedy hrôza....

mirka960
autor
4. feb 2022

Ahojte ja som práve po operácii zistili mi že mám mimomaternicové tehotenstvo a aj cystu :(

ankare
4. feb 2022

@mirka960 posielam objatie ❤️

tina.olbreitova
4. feb 2022

@mirka960 tak to ma mrzí veľmi....posielam veľa síl.....ja našťastie bábätko mám v maternici....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre