Umelé oplodnenie - najlepšia klinika

44veronika222
5. júl 2023

Dobrý deň chcem sa opýtať mám trosku chorého synčeka a druhé tehotenstvo ak by sme chceli mi odporúčali umelé oplodnenie , alebo to riskusknut a môže sa narodiť aj zdravé .Ide o geneticky problém je šanca že budem mat aj zdravé embryo alebo komu sa podarilo na prvý krát ktorá klinika je najlepšia ? je tu aj niekto kto to riskol a narodilo sa mu zdravé babetko .Ďakujem za každú radu

mary888999
5. júl 2023

@44veronika222 za mna Iscare, moment Reprofit po novom je zrejme naj. Každopadne ani geneticke vysetrenie embrya neodhali vsetky choroby. Každopadne vyselektuje tie najzdravšie.

veselo_neveselo
5. júl 2023

Ak vies, ze mate geneticku zataz, tak by som prirodzene neskusala. Jedine, ze vam prip druhe chore dieta nevadi.

Podla mna ak sa hlada specificka choroba, tak to pri umelom vedie vysetrit a vybrat iba zdrave embryo bez tejto specifickej choroby.
Samozrejme moze mat ime, ale o tom sa nebavime.

mullerova46
5. júl 2023

@44veronika222 vraj Čechy majú lepšie kliniky na ivf. Skúsila by som radšej za hranicami. To mam len od známej ktorá dlhší čas skúšala umelé a mala viac skúseností so Slovenskom a Českom

olivia_c
5. júl 2023

@mullerova46 my sme si vybrali reprofit brno, na zaklade odporucani; nevysiel nam tam ani 1 vklad a to sme vraj zdravy par - vsetky vysetrenia mame spravene a nic nenasli... Na dalsie ivf ak sa na to niekedy este dam, uz skusim BA.

44veronika222
autor
5. júl 2023

A Košice niektorá nebola počula som zase že tá je najlepšia

mullerova46
5. júl 2023

@olivia_c to ma mrzí 😔

mircalla
5. júl 2023

Ceske - Reprofit a Reprogenesis. Slovenske daleko zaostavaju. Mne slovenske povedali,ze bez sance, z Brna mam 2 deti

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia_c
5. júl 2023

@mullerova46 v pohodicke, nemusi 🙂 ja len, ze niekedy uz tie cechy tak chvalia, ale asi zas len tie, ktorym sa to tam podarilo. Tie, ktorym to tam nevyslo o tom moc nehovoria...

soraya004
6. júl 2023

Najlepšia neexistuje. Každá bude spokojná inde.
Vyber takú, kde nemáš ďaleko cestovať.
To že v čr sú najsamlepšie kliniky na svete a na svk je všetko odpad, je blud.
Choď na konzultáciu do 2-3 centier, vyber si, kde sa budeš dobre cítiť a kde budeš najväčší mať pocit, že vedia pracovať s tvojím problémom.
Ja som Bola v Brne a v Košiciach, v Košiciach som bola spokojnejšia.

taktotedanie
6. júl 2023

Tam komu sa podarilo bude tvrdit, ze je najlepsia
Zamerala by som sa na kvalitu hlavne co sa tyka embryologie a genetiky
Prirodzene by som neskusala urcite

pokycka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliet86
7. júl 2023

@44veronika222 reprofit brno

dominikahr
7. júl 2023

@44veronika222 iscar Martin za mňa najlepšie centrum 😊

mmm2mmm
8. júl 2023

@44veronika222 Za mňa Helios MT nie, boli sme tam asi 3x ,zakaždým iný doktor nikdy sme svoje výsledky komplet ani nevideli (napr sme priplacali hneď 1x za rozšírený spermiogram vyše 100€ a manželovi vyšla zlá morfologia to mu napísali do záznamu ale nikdy sme nevideli komplet výsledky aká bola pohyblivosť atď...nič čo by sa dalo konzultovať aj s iným lekárom) ja som bola ešte na hyfosy to dopadlo ok manželovi ako vyšla ťa morfologia tak ho "odpísali" žiadne lieky žiadne vyšetrenie u urológa ani opakovaný spermiogram...vyslovene ma tlačili do IVF keď som sa spýtala na možné nežiaduce účinky stimulácie tak na mňa doktorka vybehla že všetko má nejaké vedľajšie účinky ale treba myslieť na to čo chceme ....tak ma odradili že som celé ivf vzdala

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosavia
24. júl 2023

@mircalla
To neznie ako dobra vyzitka pre slovenske. V ktorych slovenskych si bola?

ninah1486
19. aug 2023

Kto ti to odporučil? Ja by som sa isto poradila na nejakej špecializovanej klinike...že čo si o tom myslia. My sme s mužom mali problém mať aj prvé, riešili sme to na klinike repromeda.

beahavala
22. aug 2023

ja mám skúsenosť aj s klinikou na Slovensku aj v Čechách ale za mňa jedine Čechy 🙂

tinka3636
11. mar 2024

@44veronika222 zdravím, ako ste nakoniec dopadli? Nás pravdepodobne čaká podobná skúsenosť, chcela by som vedieť na čo sa pripraviť. Čo ste absolvovali ohľadne genetiky prosím? Odrážali ste sa od výsledkov synčeka? Ďakujem za odpoveď

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre