Umelé oplodnenie

barnecka
1. dec 2022

Ahojte máte niektorá skúsenosti s dobrou klinikou na umelé oplodnenie v Bratislave?
Partner je v poriadku len ja mam problémy s polycystickymi vajíčkami ,mam nadváhu aj problémy s tlakom a aj štítnu žľazu
Myslite ze by sa dalo ísť na umelé olodnenie aj kvôli problému s vajiecnikmi?
Chcem sa ešte spýtať aké máte skúsenosti baby? Ktorá aké problémy mala a ci sa podarilo? Ďakujem sa rady aj odpovede

ninka99865
1. dec 2022

@barnecka je tu taká skupina IVF tak sa skús tam hodiť 🙂

nique
1. dec 2022

Ak sa to podari, kazda klinika je dobra. Ak sa to nepodari, kazda je zla. Ja som bola v Gynfive, Nam vyslo IVF na prvykrat. A ostala som tam, kedze ponukaju aj beznu gynekologiu. Ine baby hovoria Gynfiv nikdy viac.

barnecka
autor
1. dec 2022

@nique mohla by som sa spýtať aký bol váš problém?

nique
1. dec 2022

@barnecka mierna endometrioza. Manžel zdravý. Prvé bábätko sa podarilo po 4r snaženia prirodzene, žiaľ skončilo potratom. Po 2r ďalšieho snaženia sme šli na IVF (tlačil čas, už som mala 35r). Podarilo sa hneď. Druhé dieťa prišlo po 2,5r prirodzene. Tak máme 2 zdravé deti.

dominikahr
1. dec 2022

@barnecka ahoj pridaj sa do skupiny IVF rady skúsenosti... Tam baby určite poradia

pannama1
5. dec 2022

@barnecka my mame dobru skusenost s muzom s Iscare, trvalo, kym sme si povedali, ze do toho ideme, ale som rada, ze sme sa rozhodli, pretoze absolvovali sme vysetrenia a nakoniec sa ukazalo, ze problem je aj u mna aj u neho, takze by vobec nebolo jednoduche aby sme mali spolu babo prirodzene, ja problemy s ovulaciou, on nemal moc dobry spermiogram.

essenceee
25. dec 2022

tvoj gynekolog ti nevie poradit? Alebo to chceš riešit po vlastnej osi?

pannama1
3. jan 2023

@essenceee ked niekedy je aj lepsie pozistovat si takto na vlastnu past, ze kde to ako chodi, mne velmi vela dal den otvorenych dveri, co klinika mala v lete 🙂

zuzina337
11. mar 2023

Prosím vás o radu či skúsenosti.
Som po ivf 10 deň a testy stále negatývne mám ešte nádej?...

braniso
22. mar 2023

My sme išli na IVF do Brna, máme to relatívne blízko a vraj sú tam najlepší odborníci v okolí. Boli sme na klinike Repromeda. Musím uznať, že sú fakt skvelí. Personál zaškolený, príjemný, všetko vám vysvetlia, prevedú všetky vyšetrenia a liečbu napasujú priamo na konkrétny problém. Hneď z prvého cyklu sme mali 5 embryí a druhý transfer bol úspešný. Momentálne je žena v 7 mesiaci a ja sa neviem sa dočkať vytúženého syna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre